logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

818929
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
643
1004
10509
22367
818929

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

20190910 132803Dnia 10.09.2019 uczniowie rocznika 2007 i 2008 wzięli udział w inauguracyjnym otwarciu Czwartków Lekkoatletycznych na stadionie MOSiR w Ciechanowie. Na starcie stanęli uczniowie ciechanowskich szkół podstawowych: 3, 4, 6, 7 oraz STO. Naszą szkołę reprezentowała grupa 23 osobowa przygotowana przez Barbarę Chełmińską i Arkadiusza Chełmińskiego.

Pogoda nas nie rozpieszczała, jednak młodzi adepci LA świetnie radzili sobie w poszczególnych konkurencjach. W każdej z nich stawali na podium, czasami dwukrotnie. Oto wyniki najlepszych:

 

 

Rocznik 2008    
Bieg na 60 m      600m  
II miejsce Maja Kołpaczyńska   II miejsce Weronika Rogalska       
skok w dal           rzut p. palantową  
II Weronika Kownacka   1 miejsce Maja Kołpaczyńska  
   2 miejsce Oliwia Silska  
Rocznik 2007 dziewczęta         
Bieg na 60 m     300 m      600m   
I miejsce Wiktoria Mroczkowska   3 miejsce Kinga Grabowska      3 miejsce Julia Wysocka
skok w dal   rzut p. palantową  
III Kinga Grabowska         1 miejsce Wiktoria Mroczkowska  
  2 miejsce Oliwia Moczarska  
Rocznik 2007 chłopcy     
Bieg na 60 m     300 m    1000m  
II miejsce   Szymon Grzywiński  1 miejsce Dominik Szafrański  2 miejsce Kacper Kierzkowski
  3 Michał Macfałda  3 miejsce Kacper Michalak
skok w dal    rzut p. palantową  
1 miejsce Szymon Grzywiński       2 miejsce Kędzierski Filip  
2 miejsce Kacper Kierzkowski    3 miejsce Michał Kołodziej  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Fotorelacja w Galerii