Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

DEN

Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

20190910 132803Dnia 10.09.2019 uczniowie rocznika 2007 i 2008 wzięli udział w inauguracyjnym otwarciu Czwartków Lekkoatletycznych na stadionie MOSiR w Ciechanowie. Na starcie stanęli uczniowie ciechanowskich szkół podstawowych: 3, 4, 6, 7 oraz STO. Naszą szkołę reprezentowała grupa 23 osobowa przygotowana przez Barbarę Chełmińską i Arkadiusza Chełmińskiego.

Pogoda nas nie rozpieszczała, jednak młodzi adepci LA świetnie radzili sobie w poszczególnych konkurencjach. W każdej z nich stawali na podium, czasami dwukrotnie. Oto wyniki najlepszych:

Rocznik 2008
Bieg na 60 m      600m
II miejsce Maja Kołpaczyńska   II miejsce Weronika Rogalska
skok w dal           rzut p. palantową
II Weronika Kownacka   1 miejsce Maja Kołpaczyńska
   2 miejsce Oliwia Silska
Rocznik 2007 dziewczęta
Bieg na 60 m     300 m      600m
I miejsce Wiktoria Mroczkowska   3 miejsce Kinga Grabowska      3 miejsce Julia Wysocka
skok w dal   rzut p. palantową
III Kinga Grabowska         1 miejsce Wiktoria Mroczkowska