620872
1953
620872

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

Uczniów, nauczycieli oraz rodziców zachęcamy do zapoznania się z projektami programów merytorycznych konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych na rok szkolny 2019/2020. Szczegółowe informacje na znajdą Państwo pod linkiem: https://konkursy.mscdn.pl/index.php?option=com_content&view=featured&Itemid=464
Jednocześnie przypominamy, że zgodnie z przepisami rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu a dnia 29 stycznia 2002 r. w sprawie organizacji oraz sposobu przeprowadzania konkursów, turniejów i olimpiad ( Dz.U. z 2002r., Nr 13, poz.125 ze zm.), Programy merytoryczne w wersji obowiązującej, muszą zostać zatwierdzone nie później niż do 30 września b.r.