Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

Szanowni Rodzice.

Serdecznie zapraszam przedstawicieli trójek klasowych na zebranie Rady Rodziców,

które odbędzie się 20 listopada 2019 r. o godzinie 1700.

Przewodnicząca Rady Rodziców

Beata Kurek

1„Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego to, dla całej społeczności szkolnej, ważny dzień w kalendarzu imprez szkolnych. Dlatego ogromnie się cieszę, że jesteście Państwo z nami - uczniami i pracownikami Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła w Ciechanowie”. – tymi słowami Pani Aldona Krzywicka, dyrektor Szkoły powitała gości przybyłych na uroczystość: Pana Krzysztofa Kosińskiego - prezydenta miasta Ciechanów, księdza dziekana Jana Jóźwiaka – proboszcza parafii Matki Bożej Fatimskiej, Panią Annę Smolińską, radną miasta Ciechanów, jednocześnie przewodniczącą komisji oświaty w naszym organie prowadzącym, Pana Wiesława Brzozowskiego – radnego Miasta Ciechanów oraz Panią Beatę Kurek, przewodniczącą Rady Rodziców.

Pani Dyrektor, powitała wszystkich uczniów, szczególnie dzieci z oddziałów przedszkolnych i pierwszoklasistów, licząc na to, że każdy uczeń będzie się czuł dobrze w Szkole i identyfikował z nią, jako miejscem twórczego rozwoju, i godnie ją reprezentował. Przedstawiła również ciekawą ofertę edukacyjną, w tym program Akademia Przyszłości. Na zakończenie swojego wystąpienia, złożyła życzenia uczniom - sukcesów w nauce, ale przede wszystkim ambicji w dążeniu do realizacji zamierzonych celów, bo, „nie wstyd czegoś nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić”. Nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi życzyła zaś, spokojnej pracy, dającej wiele satysfakcji i uznania otoczenia, a rodzicom zadowolenia i nadziei związanych z przyszłością ich dzieci.
Następnie głos zabrał prezydent Pan Krzysztof Kosiński, który w swoim wystąpieniu nawiązał do budowy, przy Szkole, nowego ogólnodostępnego kompleksu sportowego oraz modernizacji dotychczas istniejącego boiska i sali informatycznej. Pan Prezydent wszystkim złożył najlepsze życzenia na kolejne miesiące owocnej nauki.
Ksiądz Proboszcz, w swoim wystąpieniu, zaznaczył, że ten rok szkolny będzie wyjątkowy, ponieważ 18 maja 2020 r. upłynie 100 lat od urodzin patrona szkoły, papieża, świętego Jana Pawła II, a rok 2020 został ogłoszony rokiem Jana Pawła II.
Po przemówieniach, nastąpił podniosły moment pasowania pierwszaków na uczniów Szkoły, którego dokonali - Pan Prezydent i Pani Dyrektor.
Na zakończenie, Pani Dyrektor podziękowała zaproszonym gościom i rodzicom za przybycie i czynne wspomaganie wysiłków szkolnej społeczności oraz pomoc w budowaniu wizerunku wymarzonej Szkoły.