logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

696851
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
856
1128
5479
16872
696851

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 

 

Szanowni Rodzice.

Serdecznie zapraszam przedstawicieli trójek klasowych na zebranie Rady Rodziców, 

które odbędzie się 20 listopada 2019 r. o godzinie 1700.

Przewodnicząca Rady Rodziców

                                                                                                                    Beata Kurek

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

1„Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego to, dla całej społeczności szkolnej, ważny dzień w kalendarzu imprez szkolnych. Dlatego ogromnie się cieszę, że jesteście Państwo z nami - uczniami i pracownikami Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła w Ciechanowie”. – tymi słowami Pani Aldona Krzywicka, dyrektor Szkoły powitała gości przybyłych na uroczystość: Pana Krzysztofa Kosińskiego - prezydenta miasta Ciechanów, księdza dziekana Jana Jóźwiaka – proboszcza parafii Matki Bożej Fatimskiej, Panią Annę Smolińską, radną miasta Ciechanów, jednocześnie przewodniczącą komisji oświaty w naszym organie prowadzącym, Pana Wiesława Brzozowskiego – radnego Miasta Ciechanów oraz Panią Beatę Kurek, przewodniczącą Rady Rodziców.


Pani Dyrektor, powitała wszystkich uczniów, szczególnie dzieci z oddziałów przedszkolnych i pierwszoklasistów, licząc na to, że każdy uczeń będzie się czuł dobrze w Szkole i identyfikował z nią, jako miejscem twórczego rozwoju, i godnie ją reprezentował. Przedstawiła również ciekawą ofertę edukacyjną, w tym program Akademia Przyszłości. Na zakończenie swojego wystąpienia, złożyła życzenia uczniom - sukcesów w nauce, ale przede wszystkim ambicji w dążeniu do realizacji zamierzonych celów, bo, „nie wstyd czegoś nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić”. Nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi życzyła zaś, spokojnej pracy, dającej wiele satysfakcji i uznania otoczenia, a rodzicom zadowolenia i nadziei związanych z przyszłością ich dzieci.
Następnie głos zabrał prezydent Pan Krzysztof Kosiński, który w swoim wystąpieniu nawiązał do budowy, przy Szkole, nowego ogólnodostępnego kompleksu sportowego oraz modernizacji dotychczas istniejącego boiska i sali informatycznej. Pan Prezydent wszystkim złożył najlepsze życzenia na kolejne miesiące owocnej nauki.
Ksiądz Proboszcz, w swoim wystąpieniu, zaznaczył, że ten rok szkolny będzie wyjątkowy, ponieważ 18 maja 2020 r. upłynie 100 lat od urodzin patrona szkoły, papieża, świętego Jana Pawła II, a rok 2020 został ogłoszony rokiem Jana Pawła II.
Po przemówieniach, nastąpił podniosły moment pasowania pierwszaków na uczniów Szkoły, którego dokonali - Pan Prezydent i Pani Dyrektor.
Na zakończenie, Pani Dyrektor podziękowała zaproszonym gościom i rodzicom za przybycie i czynne wspomaganie wysiłków szkolnej społeczności oraz pomoc w budowaniu wizerunku wymarzonej Szkoły.