620843
1924
620843

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

wojna2W przeddzień inauguracji roku szkolnego, 1 września 2019 r., delegacja Szkoły uczestniczyła w obchodach 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej, które przebiegały pod hasłem „Pamięć i przestroga”. Uroczystości odbyły się w znajdującej się na cmentarzu komunalnym Kwaterze Wojska Polskiego i Ofiar Terroru.

Okolicznościowe przemówienie wygłosił prezydent miasta Krzysztof Kosiński. Następnie, liczne delegacje władz samorządowych i państwowych, organizacji społecznych i kombatanckich, służb mundurowych, partii politycznych, szkół, w tym delegacja naszej Szkoły, złożyły wiązanki kwiatów pod obeliskiem upamiętniającym poległych i pomordowanych.
Na obchody zaprosili - Prezydent Miasta Ciechanów, Związek Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych oraz Związek Harcerstwa Polskiego Hufiec Ciechanów.
1 września 1939 r., to wydarzenie, które wywarło wpływ na kolejne pokolenia Polaków. Chwała Bohaterom!

wojna1

wojna2