logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

620843
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
432
1492
1924
24858
620843

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

wojna2W przeddzień inauguracji roku szkolnego, 1 września 2019 r., delegacja Szkoły uczestniczyła w obchodach 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej, które przebiegały pod hasłem „Pamięć i przestroga”. Uroczystości odbyły się w znajdującej się na cmentarzu komunalnym Kwaterze Wojska Polskiego i Ofiar Terroru.

Okolicznościowe przemówienie wygłosił prezydent miasta Krzysztof Kosiński. Następnie, liczne delegacje władz samorządowych i państwowych, organizacji społecznych i kombatanckich, służb mundurowych, partii politycznych, szkół, w tym delegacja naszej Szkoły, złożyły wiązanki kwiatów pod obeliskiem upamiętniającym poległych i pomordowanych.
Na obchody zaprosili - Prezydent Miasta Ciechanów, Związek Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych oraz Związek Harcerstwa Polskiego Hufiec Ciechanów.
1 września 1939 r., to wydarzenie, które wywarło wpływ na kolejne pokolenia Polaków. Chwała Bohaterom!

 

wojna1

 

wojna2

 

wojna3
Foto: CiechanówInaczej.pl