620735
620735

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

Przeszłość jest to dziś, tylko cokolwiek dalej- słowa romantycznego poety, Cypriana Kamila Norwida towarzyszyły naszemu Gimnazjum przez wiele lat. To właśnie te słowa stanowiły podstawę dla sukcesów uczniów oraz nauczycieli, którzy starali się wychowywać młodzież w szacunku dla tradycji i historii. W dniu 18 czerwca 2019 roku pożegnaliśmy ostatnich absolwentów Gimnazjum nr 4 im. Książąt Mazowieckich w Ciechanowie. Uczniowie złożyli uroczyste przyrzeczenie godnego reprezentowania Szkoły, aktywnego  uczestniczenia w życiu naszej  Małej Ojczyzny. Uroczystość uświetnił swoją obecnością pierwszy Dyrektor Gimnazjum - p. Ryszard Komorowski. Pan Dyrektor przypomniał historię Szkoły, wspomniał w ciepłych słowach o największych sukcesach uczniów oraz nauczycieli, z których przez wiele lat słynęła nasza Szkoła.  Podniosły i bardzo wzruszający charakter uroczystości celebrowali uczniowie klas ósmych, gimnazjalnych, a nawet - dawni absolwenci naszej Szkoły. Dzień 18 czerwca niewątpliwie zapadnie w pamięci tych, którzy z Gimnazjum nr 4 im. Książąt Mazowieckich czuli się emocjonalnie związani. Przecież 20 lat istnienia Szkoły to kolejne pokolenia ludzi, z których Szkoła, lokalne środowisko, Rodzice oraz  nauczyciele - mogą być dumni.