logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

791461
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
411
2179
2590
33066
791461

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

Przeszłość jest to dziś, tylko cokolwiek dalej- słowa romantycznego poety, Cypriana Kamila Norwida towarzyszyły naszemu Gimnazjum przez wiele lat. To właśnie te słowa stanowiły podstawę dla sukcesów uczniów oraz nauczycieli, którzy starali się wychowywać młodzież w szacunku dla tradycji i historii. W dniu 18 czerwca 2019 roku pożegnaliśmy ostatnich absolwentów Gimnazjum nr 4 im. Książąt Mazowieckich w Ciechanowie. Uczniowie złożyli uroczyste przyrzeczenie godnego reprezentowania Szkoły, aktywnego  uczestniczenia w życiu naszej  Małej Ojczyzny. Uroczystość uświetnił swoją obecnością pierwszy Dyrektor Gimnazjum - p. Ryszard Komorowski. Pan Dyrektor przypomniał historię Szkoły, wspomniał w ciepłych słowach o największych sukcesach uczniów oraz nauczycieli, z których przez wiele lat słynęła nasza Szkoła.  Podniosły i bardzo wzruszający charakter uroczystości celebrowali uczniowie klas ósmych, gimnazjalnych, a nawet - dawni absolwenci naszej Szkoły. Dzień 18 czerwca niewątpliwie zapadnie w pamięci tych, którzy z Gimnazjum nr 4 im. Książąt Mazowieckich czuli się emocjonalnie związani. Przecież 20 lat istnienia Szkoły to kolejne pokolenia ludzi, z których Szkoła, lokalne środowisko, Rodzice oraz  nauczyciele - mogą być dumni.