logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1855612
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
469
2018
9768
469
1855612

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Siacisk im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu czasu sprawy sprawy Sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.


 rekrutacja

Rekrutacja elektroniczna - https://ciechanow.edu.com.pl/kandydat/app/

Informacje o rekrutacji elektronicznej

Harmonogram działań kandydata

Terminy postępowaniawierki

Badania lekarskie


 

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGIA

INFOLINIA - ZESPOŁY MIEJSCE

 

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Świetlikom o kontakt

z p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

 

zobacz nasze wiadomości22

zd 41W finale XI edycji konkursu z języka angielskiego dla gimnazjalistów i uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych organizowany przez nauczycieli Zespołu Szkół nr 1 im. gen. Józefa Bema - I miejsce ex aequo zajęły uczennice szkoły Julia Prusińska i Jagoda Orłowska z klasy III c gimnazjum, II miejsce również ex aequo zajęli Kacper Tartas z klasy III b gimnazjum i Łukasz Wronka z klasy III di gimnazjum, III miejsce zajęła Karolina Królikowska z klasy III b gimnazjum (opiekun uczniów -pani Patrycja Imielska). Natomiast w VII edycji konkursu z języka niemieckiego I miejsce zajęła Julia Prusińska (opiekun pani Katarzyna Pichola-Kwiatkowska), a III miejsce Karol Bugajewski (opiekun pani Barbara Derbin), obydwoje z klasy III c gimnazjum.

Zwycięzcy konkursu otrzymali dyplomy, gadżety oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. Organizatorzy konkursu podkreślili, że wielu uczniów prezentowało bardzo wysoki poziom językowy. Płynność wypowiedzi, wymowa, słownictwo i bogactwo językowe zasługują na uznanie. Jest to zapewne nie tylko praca uczniów na lekcjach, ale w przypadku niektórych uczniów również kontakt z „żywym językiem” z obcokrajowcami. Pogratulowali też wszystkim nauczycielom, którzy pracują z tak zdolną i ambitną młodzieżą.
Uczniowie szkoły wzięli udział również w Miejskiej Olimpiadzie Językowej „The Magic World of Worlds”. Naszą szkołę reprezentowała 3-osobowa drużyna uczniów z klasy III ai w składzie: Michał Aptowicz, Matylda Bartczak i Łucja Kołodziej (opiekun Iwona Kołakowska). Nasi uczniowie wykazali się dużą wiedzą i zajęli III miejsce.
Natomiast starsi uczniowie uczestniczyli w I Miejskim Konkursie Wiedzy z Języka Angielskiego "The First Town English Competition-The Eleventh Edition" dla Klas VI Szkół Podstawowych (opiekun Marzena Czekałowska). Wszyscy uzyskali wysokie wyniki punktowe. Organizatorem obu konkurów była Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie. Do rywalizacji stanęło 47 uczestników z czterech ciechanowskich szkół publicznych. Uczestnicy konkursu rozwiązując test leksykalno-gramatyczny mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności z zakresu gramatyki angielskiej, funkcji językowych, słownictwa, w tym kolokacji i wyrażeń idiomatycznych.
Gratulujemy Uczniom wysokich wyników i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Więcej zdjęć na szkolnym FB