logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

696766
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
771
1128
5394
16787
696766

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 

 

Szanowni Rodzice.

Serdecznie zapraszam przedstawicieli trójek klasowych na zebranie Rady Rodziców, 

które odbędzie się 20 listopada 2019 r. o godzinie 1700.

Przewodnicząca Rady Rodziców

                                                                                                                    Beata Kurek

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

zd 41W finale XI edycji konkursu z języka angielskiego dla gimnazjalistów i uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych organizowany przez nauczycieli Zespołu Szkół nr 1 im. gen. Józefa Bema - I miejsce ex aequo zajęły uczennice szkoły Julia Prusińska i Jagoda Orłowska z klasy III c gimnazjum, II miejsce również ex aequo zajęli Kacper Tartas z klasy III b gimnazjum i Łukasz Wronka z klasy III di gimnazjum, III miejsce zajęła Karolina Królikowska z klasy III b gimnazjum (opiekun uczniów -pani Patrycja Imielska). Natomiast w VII edycji konkursu z języka niemieckiego I miejsce zajęła Julia Prusińska (opiekun pani Katarzyna Pichola-Kwiatkowska), a III miejsce Karol Bugajewski (opiekun pani Barbara Derbin), obydwoje z klasy III c gimnazjum.

Zwycięzcy konkursu otrzymali dyplomy, gadżety oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. Organizatorzy konkursu podkreślili, że wielu uczniów prezentowało bardzo wysoki poziom językowy. Płynność wypowiedzi, wymowa, słownictwo i bogactwo językowe zasługują na uznanie. Jest to zapewne nie tylko praca uczniów na lekcjach, ale w przypadku niektórych uczniów również kontakt z „żywym językiem” z obcokrajowcami. Pogratulowali też wszystkim nauczycielom, którzy pracują z tak zdolną i ambitną młodzieżą.
Uczniowie szkoły wzięli udział również w Miejskiej Olimpiadzie Językowej „The Magic World of Worlds”. Naszą szkołę reprezentowała 3-osobowa drużyna uczniów z klasy III ai w składzie: Michał Aptowicz, Matylda Bartczak i Łucja Kołodziej (opiekun Iwona Kołakowska). Nasi uczniowie wykazali się dużą wiedzą i zajęli III miejsce.
Natomiast starsi uczniowie uczestniczyli w I Miejskim Konkursie Wiedzy z Języka Angielskiego "The First Town English Competition-The Eleventh Edition" dla Klas VI Szkół Podstawowych (opiekun Marzena Czekałowska). Wszyscy uzyskali wysokie wyniki punktowe. Organizatorem obu konkurów była Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie. Do rywalizacji stanęło 47 uczestników z czterech ciechanowskich szkół publicznych. Uczestnicy konkursu rozwiązując test leksykalno-gramatyczny mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności z zakresu gramatyki angielskiej, funkcji językowych, słownictwa, w tym kolokacji i wyrażeń idiomatycznych.
Gratulujemy Uczniom wysokich wyników i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Więcej zdjęć na szkolnym FB