Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

Szanowni Rodzice.

Serdecznie zapraszam przedstawicieli trójek klasowych na zebranie Rady Rodziców,

które odbędzie się 20 listopada 2019 r. o godzinie 1700.

Przewodnicząca Rady Rodziców

Beata Kurek

zd 41W finale XI edycji konkursu z języka angielskiego dla gimnazjalistów i uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych organizowany przez nauczycieli Zespołu Szkół nr 1 im. gen. Józefa Bema - I miejsce ex aequo zajęły uczennice szkoły Julia Prusińska i Jagoda Orłowska z klasy III c gimnazjum, II miejsce również ex aequo zajęli Kacper Tartas z klasy III b gimnazjum i Łukasz Wronka z klasy III di gimnazjum, III miejsce zajęła Karolina Królikowska z klasy III b gimnazjum (opiekun uczniów -pani Patrycja Imielska). Natomiast w VII edycji konkursu z języka niemieckiego I miejsce zajęła Julia Prusińska (opiekun pani Katarzyna Pichola-Kwiatkowska), a III miejsce Karol Bugajewski (opiekun pani Barbara Derbin), obydwoje z klasy III c gimnazjum.

Zwycięzcy konkursu otrzymali dyplomy, gadżety oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. Organizatorzy konkursu podkreślili, że wielu uczniów prezentowało bardzo wysoki poziom językowy. Płynność wypowiedzi, wymowa, słownictwo i bogactwo językowe zasługują na uznanie. Jest to zapewne nie tylko praca uczniów na lekcjach, ale w przypadku niektórych uczniów również kontakt z „żywym językiem” z obcokrajowcami. Pogratulowali też wszystkim nauczycielom, którzy pracują z tak zdolną i ambitną młodzieżą.
Uczniowie szkoły wzięli udział również w Miejskiej Olimpiadzie Językowej „The Magic World of Worlds”. Naszą szkołę reprezentowała 3-osobowa drużyna uczniów z klasy III ai w składzie: Michał Aptowicz, Matylda Bartczak i Łucja Kołodziej (opiekun Iwona Kołakowska). Nasi uczniowie wykazali się dużą wiedzą i zajęli III miejsce.
Natomiast starsi uczniowie uczestniczyli w I Miejskim Konkursie Wiedzy z Języka Angielskiego "The First Town English Competition-The Eleventh Edition" dla Klas VI Szkół Podstawowych (opiekun Marzena Czekałowska). Wszyscy uzyskali wysokie wyniki punktowe. Organizatorem obu konkurów była Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie. Do rywalizacji stanęło 47 uczestników z czterech ciechanowskich szkół publicznych. Uczestnicy konkursu rozwiązując test leksykalno-gramatyczny mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności z zakresu gramatyki angielskiej, funkcji językowych, słownictwa, w tym kolokacji i wyrażeń idiomatycznych.
Gratulujemy Uczniom wysokich wyników i życzymy kolejnych sukcesów!

Więcej zdjęć na szkolnym FB