logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

791480
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
430
2179
2609
33085
791480

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

Przy szkole rozpoczęła się budowa ogólnodostępnego kompleksu sportowego. Będzie to kompleks podobny do tego przy Szkole Podstawowej nr 6, ale z większym boiskiem i dłuższą bieżnią. W ramach inwestycji powstanie boisko do piłki nożnej, bieżnia lekkoatletyczna, zmodernizowane będzie istniejące boisko wielofunkcyjne, pojawią się skocznie i rzutnia do pchnięcia kulą oraz elementy małej architektury. Teren zostanie zagospodarowany i oświetlony. Wybudowane zostanie boisko do piłki nożnej o wymiarach 70 m na 45 m z wrysowanymi liniami bocznymi, z nawierzchnią z trawy syntetycznej, z bramkami piłkarskimi (o wymiarach 2 m na 5 m) oraz piłkochwytami o wysokości 6 m.

Wokół boiska wybudowana będzie poliuretanowa 300-metrowa 4-torowa bieżnia okrężna o szerokości toru 122 cm. Pojawi się także bieżnia prosta o długości 100 m – jako przedłużenie odcinka prostego bieżni okrężnej. Przewidziane są dwie skocznie do skoku w dal oraz rzutnia do pchnięcia kulą. Jeżeli chodzi o boisko wielofunkcyjne, dotychczas istniejące z nawierzchnią sportową będzie przebudowane i rozbudowane oraz zyska nawierzchnię poliuretanową. Zostaną wrysowane linie boiskowe, obiekt będzie wyposażony w sprzęt sportowy (tuleje, słupki, siatki). Boisko to będzie służyło do gier w: piłkę ręczną (40 m na 20 m), siatkówkę (18 m na 9 m), koszykówkę (23 m na 15 m), tenis ziemny (23,78 m na 10,97 m). W ramach zadania ustawiony zostanie stojak z wiatą na rowery, ławki, kosze na śmieci, utworzone będą utwardzone dojścia do boiska i pozostałych obiektów sportowych. Przewidziana jest budowa pochylni dla niepełnosprawnych, budowa systemu kanalizacji deszczowej oraz drenażowej, budowa zalicznikowych linii kablowych (z istniejącego budynku szkoły) zasilających oświetlenie zewnętrzne, montaż masztów oświetleniowych, montaż rozdzielnicy oświetleniowej.
Boisko, będzie spełniało licencyjne wymogi do rozgrywania meczów mistrzowskich drużyn młodzieżowych. Będzie to więc boisko nie tylko treningowe, ale też meczowe. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, już we wrześniu będziemy mogli biegać czy grać w gry zespołowe na nowym obiekcie – powiedział prezydent Krzysztof Kosiński.

 

Zapowiedź Prezydenta Miasta- Video