logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

791471
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
421
2179
2600
33076
791471

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

PEC10 czerwca br. w siedzibie Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej odbyło się uroczyste podsumowanie kolejnej edycji konkursu plastycznego ph. „ Ciepło systemowe kontra niska emisja”. Uczniowie, w nawiązaniu do przeprowadzonych w szkołach „Lekcji ciepła”, mieli za zadanie wykonać dowolną techniką prace plastyczne, przedstawiające miejską ciepłownię widzianą oczami dzieci oraz zjawisko smogu.

Prace były oceniane pod względem samodzielności wykonania, zgodności z tematyką oraz ogólnego wrażenia estetycznego. Spośród 39 prac, z pięciu szkół podstawowych, juri przyznało - I miejsce Nikoli Wiśniewskiej z grupy 0 b, II miejsce - Zuzannie Kuźniewskiej z grupy 0 ai, wyróżnienie Michałowi Długokęckiemu z grupy 0 ai, z naszej szkoły. Dzieci otrzymały, z rąk prezesa PEC pani Małgorzaty Niestępskiej oraz przewodniczącego jury Adama Krzemińskiego, dyrektora Centrum Usług Wspólnych w Ciechanowie, dyplomy i atrakcyjne nagrody. Zwiedziły również Centralną Ciepłownię i zobaczyły, jak w praktyce wygląda proces wytwarzania ciepła i energii elektrycznej. To duży sukces dzieci i ich opiekunek pani Aldony Zgubińskiej i Beaty Jędrzejewskiej. Celem konkursu było kształtowanie u najmłodszych mieszkańców postaw proekologicznych. Warto dodać, że zwycięskie prace zostaną opublikowane w firmowym kalendarzu ściennym na rok 2020. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!