620786
620786

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

PEC10 czerwca br. w siedzibie Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej odbyło się uroczyste podsumowanie kolejnej edycji konkursu plastycznego ph. „ Ciepło systemowe kontra niska emisja”. Uczniowie, w nawiązaniu do przeprowadzonych w szkołach „Lekcji ciepła”, mieli za zadanie wykonać dowolną techniką prace plastyczne, przedstawiające miejską ciepłownię widzianą oczami dzieci oraz zjawisko smogu.

Prace były oceniane pod względem samodzielności wykonania, zgodności z tematyką oraz ogólnego wrażenia estetycznego. Spośród 39 prac, z pięciu szkół podstawowych, juri przyznało - I miejsce Nikoli Wiśniewskiej z grupy 0 b, II miejsce - Zuzannie Kuźniewskiej z grupy 0 ai, wyróżnienie Michałowi Długokęckiemu z grupy 0 ai, z naszej szkoły. Dzieci otrzymały, z rąk prezesa PEC pani Małgorzaty Niestępskiej oraz przewodniczącego jury Adama Krzemińskiego, dyrektora Centrum Usług Wspólnych w Ciechanowie, dyplomy i atrakcyjne nagrody. Zwiedziły również Centralną Ciepłownię i zobaczyły, jak w praktyce wygląda proces wytwarzania ciepła i energii elektrycznej. To duży sukces dzieci i ich opiekunek pani Aldony Zgubińskiej i Beaty Jędrzejewskiej. Celem konkursu było kształtowanie u najmłodszych mieszkańców postaw proekologicznych. Warto dodać, że zwycięskie prace zostaną opublikowane w firmowym kalendarzu ściennym na rok 2020. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!