logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

696803
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
808
1128
5431
16824
696803

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 

 

Szanowni Rodzice.

Serdecznie zapraszam przedstawicieli trójek klasowych na zebranie Rady Rodziców, 

które odbędzie się 20 listopada 2019 r. o godzinie 1700.

Przewodnicząca Rady Rodziców

                                                                                                                    Beata Kurek

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

W maju, w ramach projektu bezpieczna i przyjazna szkoła, odbyły się zajęcia pt. "Nie bądź ofiarą", zorganizowane przez Biuro Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień przy Urzędzie Miasta Ciechanów. Uczniowie klas 5 ei, 5 b oraz 4 ai, pod czujnym i przyjaznym okiem psycholog Anety Fudali, z Pracowni Profilaktycznej "Krokus", mieli okazję uświadomić sobie, że pewne zachowania są klasyfikowane jako przemocowe. W kolejnej części szkolenia poznali sposoby radzenie sobie z trudnymi sytuacjami.
We wtorek 11 czerwca 2019 r. odbyły się zajęcia w klasach "0".

Pan dzielnicowy aspirant Adam Skotnicki zapoznał przedszkolaków jak bezpiecznie zachowywać się podczas wakacji. Tego dnia również Urząd Miasta Ciechanów zaprosił dzieci i młodzież naszej szkoły do udziału w Miejskim Maratonie Edukacyjnym ph. „Bezpieczny start w wakacje”. Uczniowie klas pierwszych w ramach projektu wzięli udział w warsztatach i quizach poprowadzonych przez strażników miejskich Annę Wodzyńską i starszego inspektora Leszka Cejmerowskiego. Natomiast uczniowie klas 6-8 wysłuchali interesującego koncertu profilaktycznego Grzegorza Stępnia – muzyka Oddziału Zamkniętego. Organizatorem maratonu było działające w strukturach urzędu miasta Biuro Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień we współpracy ze Strażą Miejską.
Składamy serdeczne podziękowania za przeprowadzenie zajęć, warsztatów i koncertu w szkole.

 

Zdjęcia z wydarzenia na szkolnym FB