Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

Szanowni Rodzice.

Serdecznie zapraszam przedstawicieli trójek klasowych na zebranie Rady Rodziców,

które odbędzie się 20 listopada 2019 r. o godzinie 1700.

Przewodnicząca Rady Rodziców

Beata Kurek

W maju, w ramach projektu bezpieczna i przyjazna szkoła, odbyły się zajęcia pt. "Nie bądź ofiarą", zorganizowane przez Biuro Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień przy Urzędzie Miasta Ciechanów. Uczniowie klas 5 ei, 5 b oraz 4 ai, pod czujnym i przyjaznym okiem psycholog Anety Fudali, z Pracowni Profilaktycznej "Krokus", mieli okazję uświadomić sobie, że pewne zachowania są klasyfikowane jako przemocowe. W kolejnej części szkolenia poznali sposoby radzenie sobie z trudnymi sytuacjami.
We wtorek 11 czerwca 2019 r. odbyły się zajęcia w klasach "0".

Pan dzielnicowy aspirant Adam Skotnicki zapoznał przedszkolaków jak bezpiecznie zachowywać się podczas wakacji. Tego dnia również Urząd Miasta Ciechanów zaprosił dzieci i młodzież naszej szkoły do udziału w Miejskim Maratonie Edukacyjnym ph. „Bezpieczny start w wakacje”. Uczniowie klas pierwszych w ramach projektu wzięli udział w warsztatach i quizach poprowadzonych przez strażników miejskich Annę Wodzyńską i starszego inspektora Leszka Cejmerowskiego. Natomiast uczniowie klas 6-8 wysłuchali interesującego koncertu profilaktycznego Grzegorza Stępnia – muzyka Oddziału Zamkniętego. Organizatorem maratonu było działające w strukturach urzędu miasta Biuro Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień we współpracy ze Strażą Miejską.
Składamy serdeczne podziękowania za przeprowadzenie zajęć, warsztatów i koncertu w szkole.

Zdjęcia z wydarzenia na szkolnym FB