logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1855685
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
542
2018
9841
542
1855685

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Siacisk im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu czasu sprawy sprawy Sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.


 rekrutacja

Rekrutacja elektroniczna - https://ciechanow.edu.com.pl/kandydat/app/

Informacje o rekrutacji elektronicznej

Harmonogram działań kandydata

Terminy postępowaniawierki

Badania lekarskie


 

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGIA

INFOLINIA - ZESPOŁY MIEJSCE

 

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Świetlikom o kontakt

z p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

 

zobacz nasze wiadomości22

W maju, w ramach projektu bezpieczna i przyjazna szkoła, odbyły się zajęcia pt. "Nie bądź ofiarą", zorganizowane przez Biuro Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień przy Urzędzie Miasta Ciechanów. Uczniowie klas 5 ei, 5 b oraz 4 ai, pod czujnym i przyjaznym okiem psycholog Anety Fudali, z Pracowni Profilaktycznej "Krokus", mieli okazję uświadomić sobie, że pewne zachowania są klasyfikowane jako przemocowe. W kolejnej części szkolenia poznali sposoby radzenie sobie z trudnymi sytuacjami.
We wtorek 11 czerwca 2019 r. odbyły się zajęcia w klasach "0".

Pan dzielnicowy aspirant Adam Skotnicki zapoznał przedszkolaków jak bezpiecznie zachowywać się podczas wakacji. Tego dnia również Urząd Miasta Ciechanów zaprosił dzieci i młodzież naszej szkoły do udziału w Miejskim Maratonie Edukacyjnym ph. „Bezpieczny start w wakacje”. Uczniowie klas pierwszych w ramach projektu wzięli udział w warsztatach i quizach poprowadzonych przez strażników miejskich Annę Wodzyńską i starszego inspektora Leszka Cejmerowskiego. Natomiast uczniowie klas 6-8 wysłuchali interesującego koncertu profilaktycznego Grzegorza Stępnia – muzyka Oddziału Zamkniętego. Organizatorem maratonu było działające w strukturach urzędu miasta Biuro Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień we współpracy ze Strażą Miejską.
Składamy serdeczne podziękowania za przeprowadzenie zajęć, warsztatów i koncertu w szkole.

 

Zdjęcia z wydarzenia na szkolnym FB