Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

dz DzW dniu 31 maja br. nasza szkoła wraz z Radą Rodziców i Zarządami Osiedli "Kwiatowe", "Przemysłowe" i "Zachód" zorganizowała imprezę z okazji Dnia Dziecka. Było wiele atrakcji m.in.: dmuchane zjeżdżalnie, basen z piłeczkami, wata cukrowa, popcorn, konkursy i zabawy.

Niecodzienną atrakcją okazały się być żywe pluszaki, czyli króliczki rasy Mini Lop oraz alpaki rasy Huacaya. Dzieci miały możliwość dowiedzieć się ciekawostek na temat tych zwierząt, karmić je i oprowadzać na smyczy. Mali artyści z klasy 4 c bawili sie też w sali lekcyjnej. Były tańce, zabawy, śpiewy... Uczniowie klasy VI b ten Dzień obchodzili w Bardonkach, w parku przy zabytkowej leśniczówce, gdzie super bawili się w pięknych okolicznościach przyrody. Z kolei 1 czerwca, na Placu Jana Pawła II, podczas pikniku z okazji Dnia Dziecka, zorganizowanego w ramach II Ciechanowskich Dni Promocji Zdrowia ph.: „Zrób coś dla dziecka” przez COEK Studio i Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną wystąpił - na prośbę organizatorów - zespół wokalny ,,La-Ti-Do''. Zespół zaśpiewał piosenkę, którą zdobył I miejsce w Powiatowym Festiwalu Piosenki o Zdrowiu.
Dziękujemy Radzie Rodziców oraz Zarządom Osiedli za zorganizowanie imprezy w szkole, a Nadleśnictwu Ciechanów dziękujemy za gościnę w Bardonkach. Zespołowi ,,La-Ti-Do'' życzymy kolejnych sukcesów!

Zdjęcia z wydarzenia na szkolnym FB