logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

791460
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
410
2179
2589
33065
791460

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

dz DzW dniu 31 maja br. nasza szkoła wraz z Radą Rodziców i Zarządami Osiedli "Kwiatowe", "Przemysłowe" i "Zachód" zorganizowała imprezę z okazji Dnia Dziecka. Było wiele atrakcji m.in.: dmuchane zjeżdżalnie, basen z piłeczkami, wata cukrowa, popcorn, konkursy i zabawy.

Niecodzienną atrakcją okazały się być żywe pluszaki, czyli króliczki rasy Mini Lop oraz alpaki rasy Huacaya. Dzieci miały możliwość dowiedzieć się ciekawostek na temat tych zwierząt, karmić je i oprowadzać na smyczy. Mali artyści z klasy 4 c bawili sie też w sali lekcyjnej. Były tańce, zabawy, śpiewy... Uczniowie klasy VI b ten Dzień obchodzili w Bardonkach, w parku przy zabytkowej leśniczówce, gdzie super bawili się w pięknych okolicznościach przyrody. Z kolei 1 czerwca, na Placu Jana Pawła II, podczas pikniku z okazji Dnia Dziecka, zorganizowanego w ramach II Ciechanowskich Dni Promocji Zdrowia ph.: „Zrób coś dla dziecka” przez COEK Studio i Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną wystąpił - na prośbę organizatorów - zespół wokalny ,,La-Ti-Do''. Zespół zaśpiewał piosenkę, którą zdobył I miejsce w Powiatowym Festiwalu Piosenki o Zdrowiu.
Dziękujemy Radzie Rodziców oraz Zarządom Osiedli za zorganizowanie imprezy w szkole, a Nadleśnictwu Ciechanów dziękujemy za gościnę w Bardonkach. Zespołowi ,,La-Ti-Do'' życzymy kolejnych sukcesów!

 

Zdjęcia z wydarzenia na szkolnym FB