Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

zd 22Wśród 46 uzdolnionych uczniów szkół podstawowych, którzy otrzymali Nagrody Prezydenta Miasta Ciechanów znalazło się aż 7 uczennic z naszej szkoły. Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Ciechanowie, wyłoniła laureatów, biorąc pod uwagę wyniki w nauce oraz osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe, jak również zaangażowanie w życie społeczne szkoły i miasta.

Nagrody wręczano w ratuszu w przeddzień zakończenia roku szkolnego. Przyznane zostały nagrody I stopnia w wysokości 800 zł oraz nagrody II stopnia w wysokości 500 zł.
Nagrody I stopnia
Karolina Królikowska kl. III b
Anna Wysocka kl. VIII c
Nagrody II stopnia
Katarzyna Burszewska kl. III a
Julia Prusińska kl. III c
Maria Smoleńska kl. III c
Magdalena Przytarska kl. VIa
Marta Skibińska kl. VI a
Gratulujemy Uczennicom i ich Rodzicom! Dziękujemy Nauczycielom, Trenerom, Instruktorom i tym, którzy przyczynili się do Ich sukcesów. Wszystkim życzymy zdrowia i powodzenia. Spełaniajcie swoje marzenia i bądźcie szczęśliwi!
Foto: Urząd Miasta Ciechanów

zd 23