logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

696762
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
767
1128
5390
16783
696762

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 

 

Szanowni Rodzice.

Serdecznie zapraszam przedstawicieli trójek klasowych na zebranie Rady Rodziców, 

które odbędzie się 20 listopada 2019 r. o godzinie 1700.

Przewodnicząca Rady Rodziców

                                                                                                                    Beata Kurek

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

zd 22Wśród 46 uzdolnionych uczniów szkół podstawowych, którzy otrzymali Nagrody Prezydenta Miasta Ciechanów znalazło się aż 7 uczennic z naszej szkoły. Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Ciechanowie, wyłoniła laureatów, biorąc pod uwagę wyniki w nauce oraz osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe, jak również zaangażowanie w życie społeczne szkoły i miasta.

Nagrody wręczano w ratuszu w przeddzień zakończenia roku szkolnego. Przyznane zostały nagrody I stopnia w wysokości 800 zł oraz nagrody II stopnia w wysokości 500 zł.
Nagrody I stopnia
Karolina Królikowska kl. III b
Anna Wysocka kl. VIII c
Nagrody II stopnia
Katarzyna Burszewska kl. III a
Julia Prusińska kl. III c
Maria Smoleńska kl. III c
Magdalena Przytarska kl. VIa
Marta Skibińska kl. VI a
Gratulujemy Uczennicom i ich Rodzicom! Dziękujemy Nauczycielom, Trenerom, Instruktorom i tym, którzy przyczynili się do Ich sukcesów. Wszystkim życzymy zdrowia i powodzenia. Spełaniajcie swoje marzenia i bądźcie szczęśliwi!
Foto: Urząd Miasta Ciechanów

zd 23

 

zd 24

 

zd 25

 

zd 26

 

zd 27

 

zd 22