logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1855647
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
504
2018
9803
504
1855647

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Siacisk im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu czasu sprawy sprawy Sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.


 rekrutacja

Rekrutacja elektroniczna - https://ciechanow.edu.com.pl/kandydat/app/

Informacje o rekrutacji elektronicznej

Harmonogram działań kandydata

Terminy postępowaniawierki

Badania lekarskie


 

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGIA

INFOLINIA - ZESPOŁY MIEJSCE

 

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Świetlikom o kontakt

z p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

 

zobacz nasze wiadomości22

badanie kregoslupa

Uczennice przez czły rok szkolny uczestniczyły w projekcie poprawy stanu zdrowia w zakresie chorób kręgosłupa
Uczennice klasy VI b - Ala Bastkowska, Dominika Łuczak, Amelka Tańska i Magda Smolińska - od września 2018 r. do czerwca 2019 r., uczestniczyły w bezpłatnym projekcie "Poprawa stanu zdrowia w zakresie chorób kręgosłupa wśród dzieci z klas I - VI z terenu powiatów: ciechanowskiego i mławskiego", zarekomendowanym przez wychowawcę, a objętym patrornatem Urzędu Miasta Ciechanów.

Projekt prowadzili przedstawiciele Arnika Centrum Medyczne i Fundacja ProEdoo. Wsparcie obejmowało m.in. opiekę medyczną i fizjoterapeutyczną, warsztaty edukacyjne dla dzieci i ich rodziców, zajęcia sportowe (gimnastyka korekcyjna oraz zajęcia na basenie z fizjoterapeutami, indywidualne zabiegi fizjoterapeutyczne). Uczennice i rodzice są bardzo zadowoleni z udziału w tym projekcie.
Dominika napisała: Udział w tym projekcie uświadomił mi jak ważne jest dbanie o kręgosłup. Podczas szkoleń i warsztatów poznałam wiele ćwiczeń, które pomagają mi dbać o kręgosłup. Dowiedziałam się jak prawidłowo siedzieć, jak podnosić ciężkie przedmioty, aby nie obciążać kręgosłupa. Dzięki zajęciom na basenie poprawiłam swoje umiejętności pływackie.
Ali, podczas projektu, najbardziej podobały się zajęcia, które odbywały się w formie zabawy, np. kto szybciej, kto dokładniej. Z samych zajęć czerpała radość, ponieważ sport i wysiłek uwalniały z niej nadmiar energii. Fajne było to, że miała możliwość skorzystania z sali rehabilitacyjnej, masażu, kinezyterapi, ćwiczenia na piłkach, z ciężarkami, podwieszanie na linkach. Z kolei dla mamy Ali, ważna była możliwość skorzystania z wiedzy fizjoterapeutów i rehabilitantów. W jej ocenie - program przygotowany był bardzo dobrze, profesjonalnie, osoby prowadzące kontaktowe, chętnie dzieliły się swoją wiedzą. Jeżeli program będzie kontynuowany, poleca serdecznie dzieciakom.
Dominka napisała: Udział w tym projekcie uświadomił mi jak ważne jest dbanie o kręgosłup. Podczas szkoleń i warsztatów poznałam wiele ćwiczeń, które pomagają mi dbać o kręgosłup. Dowiedziałam się jak prawidłowo siedzieć, jak podnosić ciężkie przedmioty, aby nie obciążać kręgosłupa. Zajęcia na basenie poprawiły moje umiejętności pływackie.
Magda z kolei nauczyła się kontrolowania prostych pleców. Uświadomiła sobie , że pływanie to nie tylko przyjemność, ale rehabilitacja dla pleców. Amelka potwierdziła zdanie klasowych koleżanek. Dziękujemy za możliwość udziału w programie.

 

badanie kregoslupa