logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

620904
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
493
1492
1985
24919
620904

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

Drodzy Rodzice,
jesteśmy już po Rundzie I Turnieju Aktywnych Szkół MultiSport. Nasi uczniowie dzielnie walczyli z potworami z Galaktyki Bezruchu i odnieśli sukces!

Dzieci odliczają już godziny do upragnionych wakacji, ale Złe Zło czuwa! To jeszcze nie koniec walki z bezruchem, dlatego niech te najbliższe dwa miesiące upłyną im pod hasłem więcej aktywności w codzienności.

Gotowi na wakacyjne wyzwanie ASM?☀ Gdziekolwiek będą spędzać wakacje Wasze dzieci, zachęćcie je do wysłania aktywnej pocztówki! Biegają, pływają, a może chodzą na spacer z psem? Niech pokażą, jak spędzają wakacje! Jeśli będą chcieli dowiedzieć się, czy pocztówka dotarła, zachęcamy do śledzenia profilu Pogromców Bezruchu na Instagramie.

Życzymy bezpiecznych i aktywnych wakacji! Do zobaczenia.

 

pocztowka