Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

Drodzy Rodzice,
jesteśmy już po Rundzie I Turnieju Aktywnych Szkół MultiSport. Nasi uczniowie dzielnie walczyli z potworami z Galaktyki Bezruchu i odnieśli sukces!

Dzieci odliczają już godziny do upragnionych wakacji, ale Złe Zło czuwa! To jeszcze nie koniec walki z bezruchem, dlatego niech te najbliższe dwa miesiące upłyną im pod hasłem więcej aktywności w codzienności.

Gotowi na wakacyjne wyzwanie ASM?☀ Gdziekolwiek będą spędzać wakacje Wasze dzieci, zachęćcie je do wysłania aktywnej pocztówki! Biegają, pływają, a może chodzą na spacer z psem? Niech pokażą, jak spędzają wakacje! Jeśli będą chcieli dowiedzieć się, czy pocztówka dotarła, zachęcamy do śledzenia profilu Pogromców Bezruchu na Instagramie.

Życzymy bezpiecznych i aktywnych wakacji! Do zobaczenia.

pocztowka