logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1855683
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
540
2018
9839
540
1855683

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Siacisk im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu czasu sprawy sprawy Sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.


 rekrutacja

Rekrutacja elektroniczna - https://ciechanow.edu.com.pl/kandydat/app/

Informacje o rekrutacji elektronicznej

Harmonogram działań kandydata

Terminy postępowaniawierki

Badania lekarskie


 

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGIA

INFOLINIA - ZESPOŁY MIEJSCE

 

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Świetlikom o kontakt

z p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

 

zobacz nasze wiadomości22

IMG 240214.06 .2019r. odbyła się wycieczka do Warszawy pod hasłem ,,Bliżej sztuki’’. Uczniowie zwiedzili trasę zamkową Zamku Królewskiego, Galeria Czterech Pór Roku, Sale Sejmowe, Pokoje Królewiczowskie – z obrazami Jana Matejki wzbogaciły wiedzę historyczną. Uczniowie obejrzeli także filmy związane ze zniszczeniem i odbudową Zamku Królewskiego. Spacer po Starówce i wejście do jednego z najstarszych kościołów Warszawy pod wezwaniem Św. Jana było dopełnieniem tej wspaniałej lekcji historii.


Kolejnym atrakcyjnym elementem była opera w tym roku ,, Oniegin'' Piotra Czajkowskiego słynnego rosyjskiego kompozytora. Eugeniusz Oniegin” Piotra Czajkowskiego to arcydzieło, czego orkiestra Teatru Wielkiego z klasą i precyzją dowiodła, stylowo oddając nastroje. Chór sekundował solistom i orkiestrze. Interpretacją muzyki i libretta według poematu Puszkina zajął się reżyser Mariusz Treliński. Piękna scenografia, choreografia a przede wszystkim arie operowe zachwyciły naszych uczniów.
Wycieczkę zorganizowała p. Hanna Długołęcka( nauczycielka muzyki i plastyki ) Opiekę nad uczniami sprawowały p. Sylwia Borcz i p. Iza Duriasz.

Wszystkich miłośników sztuki zapraszamy za rok.

 

Fotorelacja w Galerii