logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

696794
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
799
1128
5422
16815
696794

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 

 

Szanowni Rodzice.

Serdecznie zapraszam przedstawicieli trójek klasowych na zebranie Rady Rodziców, 

które odbędzie się 20 listopada 2019 r. o godzinie 1700.

Przewodnicząca Rady Rodziców

                                                                                                                    Beata Kurek

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

IMG 240214.06 .2019r. odbyła się wycieczka do Warszawy pod hasłem ,,Bliżej sztuki’’. Uczniowie zwiedzili trasę zamkową Zamku Królewskiego, Galeria Czterech Pór Roku, Sale Sejmowe, Pokoje Królewiczowskie – z obrazami Jana Matejki wzbogaciły wiedzę historyczną. Uczniowie obejrzeli także filmy związane ze zniszczeniem i odbudową Zamku Królewskiego. Spacer po Starówce i wejście do jednego z najstarszych kościołów Warszawy pod wezwaniem Św. Jana było dopełnieniem tej wspaniałej lekcji historii.


Kolejnym atrakcyjnym elementem była opera w tym roku ,, Oniegin'' Piotra Czajkowskiego słynnego rosyjskiego kompozytora. Eugeniusz Oniegin” Piotra Czajkowskiego to arcydzieło, czego orkiestra Teatru Wielkiego z klasą i precyzją dowiodła, stylowo oddając nastroje. Chór sekundował solistom i orkiestrze. Interpretacją muzyki i libretta według poematu Puszkina zajął się reżyser Mariusz Treliński. Piękna scenografia, choreografia a przede wszystkim arie operowe zachwyciły naszych uczniów.
Wycieczkę zorganizowała p. Hanna Długołęcka( nauczycielka muzyki i plastyki ) Opiekę nad uczniami sprawowały p. Sylwia Borcz i p. Iza Duriasz.

Wszystkich miłośników sztuki zapraszamy za rok.

 

Fotorelacja w Galerii