Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

IMG 240214.06 .2019r. odbyła się wycieczka do Warszawy pod hasłem ,,Bliżej sztuki’’. Uczniowie zwiedzili trasę zamkową Zamku Królewskiego, Galeria Czterech Pór Roku, Sale Sejmowe, Pokoje Królewiczowskie – z obrazami Jana Matejki wzbogaciły wiedzę historyczną. Uczniowie obejrzeli także filmy związane ze zniszczeniem i odbudową Zamku Królewskiego. Spacer po Starówce i wejście do jednego z najstarszych kościołów Warszawy pod wezwaniem Św. Jana było dopełnieniem tej wspaniałej lekcji historii.

Kolejnym atrakcyjnym elementem była opera w tym roku ,, Oniegin'' Piotra Czajkowskiego słynnego rosyjskiego kompozytora. Eugeniusz Oniegin” Piotra Czajkowskiego to arcydzieło, czego orkiestra Teatru Wielkiego z klasą i precyzją dowiodła, stylowo oddając nastroje. Chór sekundował solistom i orkiestrze. Interpretacją muzyki i libretta według poematu Puszkina zajął się reżyser Mariusz Treliński. Piękna scenografia, choreografia a przede wszystkim arie operowe zachwyciły naszych uczniów.
Wycieczkę zorganizowała p. Hanna Długołęcka( nauczycielka muzyki i plastyki ) Opiekę nad uczniami sprawowały p. Sylwia Borcz i p. Iza Duriasz.

Wszystkich miłośników sztuki zapraszamy za rok.

Fotorelacja w Galerii