logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

983179
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
638
2046
16956
62884
983179

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Szanowni Państwo Rodzice,
informuję, że oddziały przedszkolne i świetlica szkolna zaczną funkcjonować w Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie  prawdopodobnie  ok. 18 maja 2020r. decyzją Prezydenta Miasta Ciechanów.
Pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Szczegółowe informację będą zamieszczane na bieżąco.


Aldona Krzywicka, dyrektor  Sp7

 

 

Listy dzieci przyjętych do klas I i oddziału "0"

na rok szkolny 2020/2021

Listy dzieci przyjętych do klas I:

Strona 1 - https://drive.google.com/open?id=1TCYe_qxoJON5x6M1A5dLTQlOhinTtfCN

Strona 2 - https://drive.google.com/open?id=1_xXNjq37DFxf96tzGycYjWa2seuaIlTe

Strona 3 - https://drive.google.com/open?id=19CdzX_Oq5eeBqOvWq9pjK-JflYD8Y5pp

Strona 4 - https://drive.google.com/open?id=1zTtX5nYqqMwOtQgATCCATJbh3RG0oV_k

 

Lista dzieci przyjętych do oddziału "0":

Strona 1 - https://drive.google.com/open?id=1hi8a7RE-_73eRemvwGIrTxv7eQGvlbzk

Strona 2 - https://drive.google.com/open?id=1R6OKTOvDTjWTSgKIZTpf9zqJBvaFWvVK

 

Lista rezerwowa dzieci do oddziału "0":

https://drive.google.com/open?id=1XmiM8K6HWrWV40lEEAItJreD8dY6DLSG

 

Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

na rok szkolny 2020/2021

Terminy_postepowania_rekrutacyjnego_2020/2021.docx 

Harmonogram_rekrutacji_do_szkol_ponadpodstawowych_-_komunikat_MEN.DOCX

 

Szanowni Państwo,

prosimy o zapoznanie się z pismem Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty, dotyczącym rekrutacji do szkół ponadpodstawowych 2020/2021 (KPZ.571.1.2.2020)
 
Stosowne pliki w załączniku.

Pismo przewodnie do gmin i szkół podstawowych.

Wykaz szkół ponadpodstawowych.

Kuratorium Oświaty w  Warszawie
Al. Jerozolimskie 32
00-024 Warszawa

 

 

Drodzy Nauczyciele, Uczniowie  i Rodzice

W tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji informujemy, że uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie mimo zawieszenia zajęć dydaktycznych w szkole, są nadal objęci pomocą psychologiczno- pedagogiczną w ramach obowiązujących dostosowań wymagań edukacyjnych do indywidualnych potrzeb i możliwości ucznia. Pedagog, psycholog, nauczyciele wspomagający i terapeuci pozostają do dyspozycji uczniów i ich rodziców.

Zwracamy się z prośbą do naszych uczniów o zrozumienie, odpowiedzialne zachowania i wypełnianie obowiązków szkolnych w warunkach domowych. Życzymy ciekawych wirtualnych spotkań z nauczycielami i dobrej pracy samokształceniowej. Pamiętajcie o sobie wzajemnie. Być może są wśród Was tacy, którzy nie mają stałego dostępu do wysyłanych ze szkoły wiadomości, prosimy informujcie się nawzajem.

Państwa Rodziców, prosimy o współpracę ze szkołą drogą mailową, dziennik elektroniczny LIbrus oraz motywowanie dzieci do nauki i wykorzystanie tego danego nam czasu na bycie razem ze swoimi bliskimi. Poświęćcie ten czas na zaległe rozmowy, wzajemne wsparcie i wspólne rozwijanie pasji. Należy  pamiętać o rygorystycznym przestrzeganiu procedur związanych z sytuacją epidemiologiczną. Od Państwa odpowiedzialnej postawy i konsekwentnego egzekwowania od młodzieży zasady: ZOSTAŃ W DOMU zależy skuteczność podejmowanych działań i bezpieczeństwo zdrowotne nas wszystkich. Należy śledzić na bieżąco komunikaty Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej oraz informacje przesyłane przez Szkołę.

To jest pewnego rodzaju egzamin dla wszystkich nas. Zdajmy go z wynikiem pozytywnym.

                                                                                                                                                      Z wyrazami szacunku
                                                                                                                                           Aldona
Krzywicka, dyrektor szkoły

 

 

Szanowni Państwo,

uprzejmie prosimy o zapoznanie się z pismem Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty o sygnaturze WKS.550.42.2020.AL .

Stosowny plik w załączeniu.

 

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Al. Jerozolimskie 32

00-024 Warszawa

Pismo Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

Szanowni Państwo,

w związku z nowymi obostrzeniami  w kwestii bezpieczeństwa publicznego, Mazowiecka Policja przygotowała kolejny apel do rodziców i uczniów. Bardzo proszę o jego upowszechnienie przyjętymi kanałami komunikacji z rodzicami i uczniami (m.in. dziennik elektroniczny, strona internetowa). W załączeniu treść apelu  w wersji edytowalnej - dokumentu i prezentacji.

 
Kuratorium Oświaty w Warszawie
Al. Jerozolimskie 32
00-024 Warszawa

NOWE OBOSTRZENIA I ZASADY

MAZOWIECKA  POLICJA  APELUJE!

 

Szanowni Państwo.

Oto link z adresem do poradnika MEN na temat kształcenia na odległość:

https://liblink.pl/01gYMpCeEw

 

 

 

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

zawody matW roku szkolnym 2018/2019 uczniowie klas IV-VII naszej szkoły brali udział w 3. edycji "Zawodów Matematycznych" realizowanych w ramach Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli matematyki "Projektowanie pracy z uczniem uzdolnionym matematycznie".

Organizatorem zawodów było Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Ciechanowie. Celem konkursu jest rozbudzenie i rozwijanie wrodzonego "zmysłu matematycznego" każdego ucznia oraz stwarzanie sytuacji pobudzających do twórczego myślenia.

Po dwóch etapach szkolnych, które odbyły się 14 grudnia 2018 r. i 15 marca 2019 r. i podliczeniu punktów za rozwiązane zadania w klasyfikacji indywidualnej w   poszczególnych kategoriach miejsca zajęli:

w kategorii klas czwartych:

I miejse: Maja Mańkowska z kl. 4 ai

w kategorii klas piątych:

I miejsce: Zofia Nicman z kl. 5 b

II miejsce: Karolina Filipowicz z kl. 5 b

                   Kinga Grabowska z kl. 5 c                

                   Szymon Grzywiński z kl. 5 c

                   Jakub Lisowski z kl. 5 c

                   Szymon Napiórkowski z kl. 5 di

                   Szymon Wachowicz z kl. 5 di

III miejsce: Michalina Kaliszewska z kl. 5 c

                  Julia Wysocka z kl. 5 c

                   Julia Makos z kl. 5 di

w kategorii klas szóstych:

I miejsce - Marta Nasierowska z kl. 6 di

II miejsce - Jakub Kwiatkowski z kl. 6 b

III miejsce - Oskar Jurkowski z kl. 6 b

   Wyróżnienia otrzymali: Karol Wojciechowski z kl. 5 a, Antoni Parólski z kl. 5 c, Amelia Tańska z kl. 6 b i Szymon Krośnicki z kl. 6 di

   Opiekunami uczniów z poszczególnych klas były:

klasa 4 ai - pani Joanna Gałązka (wcześniej pani Hanna Serbista)

klasa 5 ai - pani Iwona Kowalska

klasa 5 b - pani Iwona Kowalska

klasa 5c - pani Elżbieta Czajkowska

klasa 5 di - pani Elżbieta Czajkowska

klasa 6 b - pani Elżbieta Czajkowska

klasa 6 di - pani Elżbieta Kamińska

   W dniu 12 czerwca 2019 r. w siedzibie MSCDN odbyły się zawody zespołowe, podsumowanie konkursu i wręczenie dyplomów. W rozgrywkach uczestniczyło 58 uczniów – pasjonatów matematyki, w tym 3. uczennice naszej szkoły: Maja Mańkowska z klasy 4 ai, Zosia Nicman oraz Karolina Filipowicz z klasy 5 b (Marta Nasierowska z kl. 6 di była nieobecna z powodu choroby) oraz 13 nauczycieli biorących udział w sieci współpracy z 11 szkół z pięciu powiatów: ciechanowskiego, mławskiego, przasnyskiego, żuromińskiego i pułtuskiego. Naszą szołę reprezentowala szkolna koordynatorka projektu pani Joanna Gałązka.

   Zawody miały charakter rozgrywek drużynowych. Skład zespołów wyłoniono losowo, różnicując je pod względem wiekowym. Każda z drużyn miała do wykonania jedenaście zadań. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą z zakresu matematyki w takich konkurencjach jak Pociąg zadaniowy, Prawda czy fałsz oraz FlipQuiz Decyduj i rozwiązuj. Sprawdzili swoje logiczne myślenie mierząc się Zagadkami zapałczanymi, Rebusami matematycznymi i Kolorowym sudoku. Wyobraźnię przestrzenną ćwiczyli układając zadane figury z klocków BIO i GEO oraz budując piankowe sześciany. W konkurencji Bieg z tabliczką mnożenia pokazali, że nie tylko znają tabliczkę mnożenia, ale również dobrze biegają. Sprawdzali, licząc i ważąc, ile kostek cukru mieści się w jogurtach i napojach mlecznych przez nich spożywanych. Badali, przesypywali, mierzyli i obliczali objętość brył. Za przygotowanie zadań konkursowych odpowiedzialni byli nauczyciele matematyki, uczestnicy sieci współpracy.

   Wszystkie zespoły z wielkim zaangażowaniem rozwiązywały postawione przed nimi zadania, a ich dobór mobilizował drużyny do efektywnej współpracy. Podsumowując zawody wyłoniono zdobywców I, II i III miejsc w klasyfikacji drużynowej. Radość z podejmowania wysiłku umysłowego, wspólna praca i elementy rywalizacji przyniosły uczestnikom satysfakcję i zadowolenie. Organizacja konkursu potwierdziła potrzebę kolejnych edycji, by wspierać uzdolnienia matematyczne uczniów oraz angażować nauczycieli do poszerzania oferty edukacyjnej.

   Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy, i życzymy dalszych sukcesów w nauce. Dziękujemy opiekunom uczniów za przygotowanie do konkursu.

Szkolni organizatorzy konkursu Joanna Gałązka i Elżbieta Kamińska