logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1855690
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
547
2018
9846
547
1855690

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Siacisk im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu czasu sprawy sprawy Sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.


 rekrutacja

Rekrutacja elektroniczna - https://ciechanow.edu.com.pl/kandydat/app/

Informacje o rekrutacji elektronicznej

Harmonogram działań kandydata

Terminy postępowaniawierki

Badania lekarskie


 

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGIA

INFOLINIA - ZESPOŁY MIEJSCE

 

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Świetlikom o kontakt

z p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

 

zobacz nasze wiadomości22

6 czerwca br. ciechanowski Oddział Rejonowy Polskiego Czeronego Krzyża zorganizował obchody jubileuszu 100-lecia istnienia organizacji. Obchody rozpoczęła uroczysta msza święta w Kościele p.w. św. Tekli, w której uczestniczyła delegacja szkolnego koła PCK z pocztem sztandarowym szkoły na czele. Główną część obchodów stanowiła uroczysta Gala, która odbyła się w Hali Sportowo-Widowiskowej MAZOVIA w Ciechanowie, w której uczestniczyli parlamentarzyści, przedstawiciele władz wojewódzkich, samorządowych, czerwonokrzyskich, oświatowych, honorowi krwiodawcy oraz wolontariusze.

Naszą szkolną społeczność reprezentowali - pan Marcin Stępień wiceyrektor szkoły oraz pani Małgorzata Nowakowska, wolontariuszka PCK w zakresie edukacji zdrowotnej, przygotowująca uczniów do Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Zycia PCK. Podczas uroczystości odbyła się ceremonia wręczenia odznaczeń państwowych, odznak „Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu” oraz okolicznościowych medali dla zasłużonych krwiodawców, działaczy, firm i instytucji wspierających od lat działania PCK. Gala była okazją do podsumowania stuletniego dorobku organizacji oraz przypomnienia wartości, którymi się ona kieruje w wypełnianiu swojej misji. Jest to siedem podstawowych zasad: powszechność, bezstronność, neutralność, niezależność, dobrowolność, jawność i humanitaryzm. Misją PCK jest zapobieganie ludzkim cierpieniom i łagodzenie ich skutków oraz ochrona ludzkiej godności, bez jakiejkolwiek dyskryminacji. Wydarzeniu towarzyszyła okolicznościowa wystawa poświęcona działalności PCK.
W związku z jubileuszem, członkowie Szkolnego Koła PCK otrzymali podziękowanie za aktywny udział w realizacji zadań statutowych PCK, a z okazji zbliżających się wakacji odebrali życzenia nabierania sił do podejmowania kolejnych wyzwań, cennych inicjatyw i speniania marzeń.

 

DSC 0365

 

z 10z

 

zdjęcie z Gali 110 lecia PCK