Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

Szanowni Rodzice.

Serdecznie zapraszam przedstawicieli trójek klasowych na zebranie Rady Rodziców,

które odbędzie się 20 listopada 2019 r. o godzinie 1700.

Przewodnicząca Rady Rodziców

Beata Kurek

6 czerwca br. ciechanowski Oddział Rejonowy Polskiego Czeronego Krzyża zorganizował obchody jubileuszu 100-lecia istnienia organizacji. Obchody rozpoczęła uroczysta msza święta w Kościele p.w. św. Tekli, w której uczestniczyła delegacja szkolnego koła PCK z pocztem sztandarowym szkoły na czele. Główną część obchodów stanowiła uroczysta Gala, która odbyła się w Hali Sportowo-Widowiskowej MAZOVIA w Ciechanowie, w której uczestniczyli parlamentarzyści, przedstawiciele władz wojewódzkich, samorządowych, czerwonokrzyskich, oświatowych, honorowi krwiodawcy oraz wolontariusze.

Naszą szkolną społeczność reprezentowali - pan Marcin Stępień wiceyrektor szkoły oraz pani Małgorzata Nowakowska, wolontariuszka PCK w zakresie edukacji zdrowotnej, przygotowująca uczniów do Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Zycia PCK. Podczas uroczystości odbyła się ceremonia wręczenia odznaczeń państwowych, odznak „Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu” oraz okolicznościowych medali dla zasłużonych krwiodawców, działaczy, firm i instytucji wspierających od lat działania PCK. Gala była okazją do podsumowania stuletniego dorobku organizacji oraz przypomnienia wartości, którymi się ona kieruje w wypełnianiu swojej misji. Jest to siedem podstawowych zasad: powszechność, bezstronność, neutralność, niezależność, dobrowolność, jawność i humanitaryzm. Misją PCK jest zapobieganie ludzkim cierpieniom i łagodzenie ich skutków oraz ochrona ludzkiej godności, bez jakiejkolwiek dyskryminacji. Wydarzeniu towarzyszyła okolicznościowa wystawa poświęcona działalności PCK.
W związku z jubileuszem, członkowie Szkolnego Koła PCK otrzymali podziękowanie za aktywny udział w realizacji zadań statutowych PCK, a z okazji zbliżających się wakacji odebrali życzenia nabierania sił do podejmowania kolejnych wyzwań, cennych inicjatyw i speniania marzeń.

z 10z

zdjęcie z Gali 110 lecia PCK