logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

696807
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
812
1128
5435
16828
696807

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 

 

Szanowni Rodzice.

Serdecznie zapraszam przedstawicieli trójek klasowych na zebranie Rady Rodziców, 

które odbędzie się 20 listopada 2019 r. o godzinie 1700.

Przewodnicząca Rady Rodziców

                                                                                                                    Beata Kurek

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

6 czerwca br. ciechanowski Oddział Rejonowy Polskiego Czeronego Krzyża zorganizował obchody jubileuszu 100-lecia istnienia organizacji. Obchody rozpoczęła uroczysta msza święta w Kościele p.w. św. Tekli, w której uczestniczyła delegacja szkolnego koła PCK z pocztem sztandarowym szkoły na czele. Główną część obchodów stanowiła uroczysta Gala, która odbyła się w Hali Sportowo-Widowiskowej MAZOVIA w Ciechanowie, w której uczestniczyli parlamentarzyści, przedstawiciele władz wojewódzkich, samorządowych, czerwonokrzyskich, oświatowych, honorowi krwiodawcy oraz wolontariusze.

Naszą szkolną społeczność reprezentowali - pan Marcin Stępień wiceyrektor szkoły oraz pani Małgorzata Nowakowska, wolontariuszka PCK w zakresie edukacji zdrowotnej, przygotowująca uczniów do Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Zycia PCK. Podczas uroczystości odbyła się ceremonia wręczenia odznaczeń państwowych, odznak „Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu” oraz okolicznościowych medali dla zasłużonych krwiodawców, działaczy, firm i instytucji wspierających od lat działania PCK. Gala była okazją do podsumowania stuletniego dorobku organizacji oraz przypomnienia wartości, którymi się ona kieruje w wypełnianiu swojej misji. Jest to siedem podstawowych zasad: powszechność, bezstronność, neutralność, niezależność, dobrowolność, jawność i humanitaryzm. Misją PCK jest zapobieganie ludzkim cierpieniom i łagodzenie ich skutków oraz ochrona ludzkiej godności, bez jakiejkolwiek dyskryminacji. Wydarzeniu towarzyszyła okolicznościowa wystawa poświęcona działalności PCK.
W związku z jubileuszem, członkowie Szkolnego Koła PCK otrzymali podziękowanie za aktywny udział w realizacji zadań statutowych PCK, a z okazji zbliżających się wakacji odebrali życzenia nabierania sił do podejmowania kolejnych wyzwań, cennych inicjatyw i speniania marzeń.

 

DSC 0365

 

z 10z

 

zdjęcie z Gali 110 lecia PCK