logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

620794
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
383
1492
1875
24809
620794

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

W I Liceum Ogólnokształcącym im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie odbyła się Olimpiada Wiedzy i Umiejętności - Krasiniak 2019. Jej współorganizatorem było "Stowarzyszenie Irydion". Uczniowie 8 klas szkół podstawowych i 3 klas gimnazjum mogli sprawdzić swoją wiedzę w konkursie z języka angielskiego, nauk humanistycznych, nauk ścisłych oraz nauk przyrodniczych. 11 maja br., w czasie dnia otwartego w Krasiniaku, ogłoszono wyniki olimpiad interdyscyplinarnych. Zadania nie należały do najłatwiejszych, ale nasi uczniowie poradzili sobie doskonale.

Największy sukces odniósł Szymon Mydlarz z klasy 8 b, który zajął II miejsce zarówno w Powiatowej Olimpiadzie Umysłów Ścisłych, jak i w Powiatowej Olimpiadzie Przyrodniczej. Anna Wysocka z klasy 8 c zajęła I miejsce w kategorii Powiatowa Olimpiada Przyrodnicza. Natomiast Łukasz Borkowski z klasy 8 c zajął II miejsce w Powiatowej Olimpiadzie Humanistycznej. Olimpiada Humanistyczna obejmowała zadania z języka polskiego, historii oraz WOS-u. W przypadku Olimpiady Umysłów Ścisłych liczyła się umiejętność logicznego myślenia oraz znajomość wzorów matematycznych i fizycznych. Olimpiada Przyrodnicza oparta była na zadaniach z biologii, chemii, geografii oraz teoretycznej wiedzy z zakresu fizyki. To sukces uczniów, ale niewątpliwie duży udział w nim mieli nauczyciele przedmiotów humanistycznych, przyrodniczych i matematyki, uczących Szymona, Anię i Łukasza. Zwycięzcom gratulujemy wiedzy i umiejętności, a nauczycielom dziękujemy za ich pracę. Wszystkim życzymy kolejnych sukcesów!

 

zdjęcie Ania Wysocka

 

123