logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

620867
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
456
1492
1948
24882
620867

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

MR 8Są już wyniki V edycji konkursu ekologicznego "MISTRZ RECYKLINGU MAKS PORZĄDKUJE ODPADY", w którym uczestniczył Ekozespół Szkolnego Koła LOP działającego przy naszej szkole. Organizatorem konkursu była Fundacja CHLOROFIL z siedzibą w Warszawie. Konkurs miał zasięg ogólnopolski.

Jego celem było kształtowanie prawidłowych postaw proekologicznych zmierzających do selektywnej zbiórki, odzysku i recyklingu odpadów ze szczególnym uwzględnieniem odpadów opakowaniowych i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Szkoła, osiagając znakomite rezultaty, uzyskała Certyfikat Mistrza edukacji ekologicznej. Członkowie zespołu za udział, zaangażowanie, kreatywność i wiedzę ekologiczną uzyskali dyplomy. Dyplom - za wspaniałe rezultaty w edukacji ekologicznej, inspirowanie uczniów do samodzielnego rozwiązywania zadań konkursowych i podtrzymywania ducha ekozespołu - otrzymała również szkolna promotorka konkursu, opiekunka szkolnego koła LOP pani Małgorzata Nowakowska.
Skład zespołu: Julia Pajewska, Agata Piętka i Filip Wudarski z klasy V ai, Karolina Filipowicz i Bartosz Kowalak z klasy V b oraz Filip Nastaszyc i Aleksander Jakimiec z klasy V c.
Gratulujemy wszystkim członkom Ekozespołu i ich opiekunce! Życzymy powodzenia w kolejnej edycji konkursu!
Więcej na temat podejmowanych przez uczniów działań w ramach konkursu w artykule pt.: "V edycja konkursu ekologicznego MISTRZ RECYKLINGU MAKS PORZĄDKUJE ODPADY"

DSC 0378