620867
1948
620867

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

MR 8Są już wyniki V edycji konkursu ekologicznego "MISTRZ RECYKLINGU MAKS PORZĄDKUJE ODPADY", w którym uczestniczył Ekozespół Szkolnego Koła LOP działającego przy naszej szkole. Organizatorem konkursu była Fundacja CHLOROFIL z siedzibą w Warszawie. Konkurs miał zasięg ogólnopolski.

Jego celem było kształtowanie prawidłowych postaw proekologicznych zmierzających do selektywnej zbiórki, odzysku i recyklingu odpadów ze szczególnym uwzględnieniem odpadów opakowaniowych i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Szkoła, osiagając znakomite rezultaty, uzyskała Certyfikat Mistrza edukacji ekologicznej. Członkowie zespołu za udział, zaangażowanie, kreatywność i wiedzę ekologiczną uzyskali dyplomy. Dyplom - za wspaniałe rezultaty w edukacji ekologicznej, inspirowanie uczniów do samodzielnego rozwiązywania zadań konkursowych i podtrzymywania ducha ekozespołu - otrzymała również szkolna promotorka konkursu, opiekunka szkolnego koła LOP pani Małgorzata Nowakowska.
Skład zespołu: Julia Pajewska, Agata Piętka i Filip Wudarski z klasy V ai, Karolina Filipowicz i Bartosz Kowalak z klasy V b oraz Filip Nastaszyc i Aleksander Jakimiec z klasy V c.
Gratulujemy wszystkim członkom Ekozespołu i ich opiekunce! Życzymy powodzenia w kolejnej edycji konkursu!
Więcej na temat podejmowanych przez uczniów działań w ramach konkursu w artykule pt.: "V edycja konkursu ekologicznego MISTRZ RECYKLINGU MAKS PORZĄDKUJE ODPADY"