Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

Szanowni Rodzice.

Serdecznie zapraszam przedstawicieli trójek klasowych na zebranie Rady Rodziców,

które odbędzie się 20 listopada 2019 r. o godzinie 1700.

Przewodnicząca Rady Rodziców

Beata Kurek

Katarzyna Gębala z klasy 8 b i Julia Ignatowska z klasy 8 c zajęły ex aequo I miejsce w XVII edycji Powiatowego Konkursu "Z Przyrodą na Ty" zorganizowanego przez Społeczną Szkołę Podstawową STO w Ciechanowie pod patronatem Zarządu Oddziału LOP w Ciechanowie. Szkoła - w rywalizacji zespołowej - również zajęła I miejsce. Konkurs składał się z dwóch etapów.

Podczas pierwszego, praktycznego, uczennice pracowały w parze. Wspólnie odgadywały odgłosy przyrody, rozpoznawały gatunki drzew, chronionych zwierząt i roślin, polskie parki narodowe, określały ich loga i położenie na mapie, formacje roślinne i zwierzęce w różnych strefach klimatycznych, opowiadały o zagrożeniach przyrody i środowiska. W drugim etapie, teoretycznym, już indywidualnie, pisały test. O końcowym wyniku zadecydowała suma punktów zdobytych w obu częściach. Gratulacje dla Kasi i Julki oraz ich opiekunki pani Małgorzaty Nowakowskiej. Życzymy Wam kolejnych sukcesów!

zd 15

zd 13