logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1855689
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
546
2018
9845
546
1855689

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Siacisk im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu czasu sprawy sprawy Sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.


 rekrutacja

Rekrutacja elektroniczna - https://ciechanow.edu.com.pl/kandydat/app/

Informacje o rekrutacji elektronicznej

Harmonogram działań kandydata

Terminy postępowaniawierki

Badania lekarskie


 

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGIA

INFOLINIA - ZESPOŁY MIEJSCE

 

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Świetlikom o kontakt

z p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

 

zobacz nasze wiadomości22

Katarzyna Gębala z klasy 8 b i Julia Ignatowska z klasy 8 c zajęły ex aequo I miejsce w XVII edycji Powiatowego Konkursu "Z Przyrodą na Ty" zorganizowanego przez Społeczną Szkołę Podstawową STO w Ciechanowie pod patronatem Zarządu Oddziału LOP w Ciechanowie. Szkoła - w rywalizacji zespołowej - również zajęła I miejsce. Konkurs składał się z dwóch etapów.

Podczas pierwszego, praktycznego, uczennice pracowały w parze. Wspólnie odgadywały odgłosy przyrody, rozpoznawały gatunki drzew, chronionych zwierząt i roślin, polskie parki narodowe, określały ich loga i położenie na mapie, formacje roślinne i zwierzęce w różnych strefach klimatycznych, opowiadały o zagrożeniach przyrody i środowiska. W drugim etapie, teoretycznym, już indywidualnie, pisały test. O końcowym wyniku zadecydowała suma punktów zdobytych w obu częściach. Gratulacje dla Kasi i Julki oraz ich opiekunki pani Małgorzaty Nowakowskiej. Życzymy Wam kolejnych sukcesów!

 

zd 15

 

zd 13

 

DSC 0345

 

DSC 0362

 

DSC 0346