logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

696806
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
811
1128
5434
16827
696806

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 

 

Szanowni Rodzice.

Serdecznie zapraszam przedstawicieli trójek klasowych na zebranie Rady Rodziców, 

które odbędzie się 20 listopada 2019 r. o godzinie 1700.

Przewodnicząca Rady Rodziców

                                                                                                                    Beata Kurek

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

Katarzyna Gębala z klasy 8 b i Julia Ignatowska z klasy 8 c zajęły ex aequo I miejsce w XVII edycji Powiatowego Konkursu "Z Przyrodą na Ty" zorganizowanego przez Społeczną Szkołę Podstawową STO w Ciechanowie pod patronatem Zarządu Oddziału LOP w Ciechanowie. Szkoła - w rywalizacji zespołowej - również zajęła I miejsce. Konkurs składał się z dwóch etapów.

Podczas pierwszego, praktycznego, uczennice pracowały w parze. Wspólnie odgadywały odgłosy przyrody, rozpoznawały gatunki drzew, chronionych zwierząt i roślin, polskie parki narodowe, określały ich loga i położenie na mapie, formacje roślinne i zwierzęce w różnych strefach klimatycznych, opowiadały o zagrożeniach przyrody i środowiska. W drugim etapie, teoretycznym, już indywidualnie, pisały test. O końcowym wyniku zadecydowała suma punktów zdobytych w obu częściach. Gratulacje dla Kasi i Julki oraz ich opiekunki pani Małgorzaty Nowakowskiej. Życzymy Wam kolejnych sukcesów!

 

zd 15

 

zd 13

 

DSC 0345

 

DSC 0362

 

DSC 0346