logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

662165
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1168
1886
4837
23438
662165

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

  

DEN

 

 Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

Dyrekcja Szkoły

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

W Szkole Podstawowej nr 1 w Ciechanowie, po raz szósty, odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II, patronie naszej szkoły. Wystartowało aż 9 szkół, cztery z Ciechanowa - Szkoła Podstawowa nr 3, Szkoła Podstawowa nr 4, Szkoła Podstawowa nr 5, Szkoła Podstawowa nr 7 oraz Szkoła Podstawowa w Janowcu Kościelnym, Szkoła Podstawowa w Grodźcu, Szkoła Podstawowa w Kołozębiu, Szkoła Podstawowa w Stupsku i Szkoła Podstawowa w Zieluniu. Sześć szkół, to szkoły, których patronem jest Święty Jan Pawła II.

Siódemkę reprezentował zespół uczniów klasy VI b - Dominika Łuczak, Przemysław Pawlicki i Jakub Kwiatkowski pod opieką katechety pana Piotra Świercza. W przygotowaniach wsparcia udzieliła katechetka pani Ewa Pawlicka, mama Przemka. Tematyka konkursu obejmowała warunki życia Jana Pawła II, które kształtowały Jego świętość, nauczanie Jana Pawła II, a także przekazanie młodemu pokoleniu dziedzictwa, jakie pozostawił po sobie Wielki Polak. Ważnym elementem konkursu była integracja szkół. Nasz zespół uzyskał wyróżnienie! Jury podkreśliło bardzo wysoki poziom uczestników i wyrównaną rywalizację. Sekretarz Miasta Ciechanów Pani Adrianna Saganek wraz z członkami jury pogratulowała wszystkim uczestnikom konkursu. W części artystycznej wystąpili uczniowie Jedynki oraz Schola działająca przy Parafii Św. Wojciecha w Stupsku. Gratulujemy Dominice, Przemkowi i Kubie oraz ich opiekunom! Życzymy sukcesu w kolejnej edycji konkursu!

JP II muzycznie wspominany:
https://www.youtube.com/watch?v=_-VuQpdoaws&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3iJqwOuJMs438jkjcRMFTzcOcdpiKggmQqnAF8_DHvWveVLLMnLDj_JQo
fot. Natalia Grządkowska, Milena Podlecka, Dominika Łuczak

 

zd 12

 

zd 14

 

zd 17

 

zd 18