Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

DEN

Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

W Szkole Podstawowej nr 1 w Ciechanowie, po raz szósty, odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II, patronie naszej szkoły. Wystartowało aż 9 szkół, cztery z Ciechanowa - Szkoła Podstawowa nr 3, Szkoła Podstawowa nr 4, Szkoła Podstawowa nr 5, Szkoła Podstawowa nr 7 oraz Szkoła Podstawowa w Janowcu Kościelnym, Szkoła Podstawowa w Grodźcu, Szkoła Podstawowa w Kołozębiu, Szkoła Podstawowa w Stupsku i Szkoła Podstawowa w Zieluniu. Sześć szkół, to szkoły, których patronem jest Święty Jan Pawła II.

Siódemkę reprezentował zespół uczniów klasy VI b - Dominika Łuczak, Przemysław Pawlicki i Jakub Kwiatkowski pod opieką katechety pana Piotra Świercza. W przygotowaniach wsparcia udzieliła katechetka pani Ewa Pawlicka, mama Przemka. Tematyka konkursu obejmowała warunki życia Jana Pawła II, które kształtowały Jego świętość, nauczanie Jana Pawła II, a także przekazanie młodemu pokoleniu dziedzictwa, jakie pozostawił po sobie Wielki Polak. Ważnym elementem konkursu była integracja szkół. Nasz zespół uzyskał wyróżnienie! Jury podkreśliło bardzo wysoki poziom uczestników i wyrównaną rywalizację. Sekretarz Miasta Ciechanów Pani Adrianna Saganek wraz z członkami jury pogratulowała wszystkim uczestnikom konkursu. W części artystycznej wystąpili uczniowie Jedynki oraz Schola działająca przy Parafii Św. Wojciecha w Stupsku. Gratulujemy Dominice, Przemkowi i Kubie oraz ich opiekunom! Życzymy sukcesu w kolejnej edycji konkursu!

JP II muzycznie wspominany:
fot. Natalia Grządkowska, Milena Podlecka, Dominika Łuczak

zd 12