logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1231891
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1973
2837
7457
52678
1231891

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

„Regulamin zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom, uczniom, personelowi szkoły, rodzicom dzieci, opiekunom i osobom trzecim podczas pobytu i organizacji zajęć dydaktyczno-opiekuńczo-wychowawczych w sytuacji funkcjonującego w Polsce stanu epidemicznego związanego Covid-19 w roku szkolnym 2020/2021 — wariant „A”

dla strefy zagrożenia zielonej”  

 

 

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

 

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

wspólnie z Głównym Inspektorem Sanitarnym kierujemy specjalny list do rodziców uczniów, w którym zachęcamy do zainstalowania aplikacji ProteGo Safe. To narzędzie pozwalające na ograniczenie ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa, wspierające bezpieczny powrót dzieci do szkół. 

ProteGO Safe to aplikacja, która powiadamia o możliwym kontakcie z koronawirusem. Informuje również, jakie środki ostrożności zachować i jak postępować w przypadku podejrzenia infekcji u siebie lub swoich bliskich. Ponadto ProteGO Safe to wiarygodne i sprawdzone źródło wiedzy. W aplikacji znajdują się komunikaty potwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny, a także informacje opracowane na podstawie danych Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC) oraz Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Uprzejmie proszę o przekazanie listu rodzicom uczniów oraz zawieszenie informacji o aplikacji w widocznym dla nich miejscu w placówce oświatowej. 

Jednocześnie pragnę przypomnieć, że na stronie internetowej ministerstwa znajduje się zestawienie najważniejszych pytań i odpowiedzi, które mogą być pomocne w bezpiecznym powrocie uczniów do szkół. Zachęcam Państwa do śledzenia tych informacji na bieżąco. Bezpośredni link

https://www.gov.pl/web/edukacja/bezpieczny-powrot-do-szkol2

 

Z wyrazami szacunku

Dariusz Piontkowski

Minister Edukacji Narodowej

 

Załączniki:

2020.08.21_Aplikacja ProteGo Safe - wspólny list MEN i GIS

2020.08.21_ProteGo Safe_list MEN i GIS

2020.08.18_ProteGo Safe_list MEN i GIS

  

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

W Szkole Podstawowej nr 1 w Ciechanowie, po raz szósty, odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II, patronie naszej szkoły. Wystartowało aż 9 szkół, cztery z Ciechanowa - Szkoła Podstawowa nr 3, Szkoła Podstawowa nr 4, Szkoła Podstawowa nr 5, Szkoła Podstawowa nr 7 oraz Szkoła Podstawowa w Janowcu Kościelnym, Szkoła Podstawowa w Grodźcu, Szkoła Podstawowa w Kołozębiu, Szkoła Podstawowa w Stupsku i Szkoła Podstawowa w Zieluniu. Sześć szkół, to szkoły, których patronem jest Święty Jan Pawła II.

Siódemkę reprezentował zespół uczniów klasy VI b - Dominika Łuczak, Przemysław Pawlicki i Jakub Kwiatkowski pod opieką katechety pana Piotra Świercza. W przygotowaniach wsparcia udzieliła katechetka pani Ewa Pawlicka, mama Przemka. Tematyka konkursu obejmowała warunki życia Jana Pawła II, które kształtowały Jego świętość, nauczanie Jana Pawła II, a także przekazanie młodemu pokoleniu dziedzictwa, jakie pozostawił po sobie Wielki Polak. Ważnym elementem konkursu była integracja szkół. Nasz zespół uzyskał wyróżnienie! Jury podkreśliło bardzo wysoki poziom uczestników i wyrównaną rywalizację. Sekretarz Miasta Ciechanów Pani Adrianna Saganek wraz z członkami jury pogratulowała wszystkim uczestnikom konkursu. W części artystycznej wystąpili uczniowie Jedynki oraz Schola działająca przy Parafii Św. Wojciecha w Stupsku. Gratulujemy Dominice, Przemkowi i Kubie oraz ich opiekunom! Życzymy sukcesu w kolejnej edycji konkursu!

JP II muzycznie wspominany:
https://www.youtube.com/watch?v=_-VuQpdoaws&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3iJqwOuJMs438jkjcRMFTzcOcdpiKggmQqnAF8_DHvWveVLLMnLDj_JQo
fot. Natalia Grządkowska, Milena Podlecka, Dominika Łuczak

 

zd 12

 

zd 14

 

zd 17

 

zd 18