1973

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

„Regulamin zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom, uczniom, personelowi szkoły, rodzicom dzieci, opiekunom i osobom trzecim podczas pobytu i organizacji zajęć dydaktyczno-opiekuńczo-wychowawczych w sytuacji funkcjonującego w Polsce stanu epidemicznego związanego Covid-19 w roku szkolnym 2020/2021 — wariant „A”

dla strefy zagrożenia zielonej”

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

wspólnie z Głównym Inspektorem Sanitarnym kierujemy specjalny list do rodziców uczniów, w którym zachęcamy do zainstalowania aplikacji ProteGo Safe. To narzędzie pozwalające na ograniczenie ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa, wspierające bezpieczny powrót dzieci do szkół.

ProteGO Safe to aplikacja, która powiadamia o możliwym kontakcie z koronawirusem. Informuje również, jakie środki ostrożności zachować i jak postępować w przypadku podejrzenia infekcji u siebie lub swoich bliskich. Ponadto ProteGO Safe to wiarygodne i sprawdzone źródło wiedzy. W aplikacji znajdują się komunikaty potwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny, a także informacje opracowane na podstawie danych Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC) oraz Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Uprzejmie proszę o przekazanie listu rodzicom uczniów oraz zawieszenie informacji o aplikacji w widocznym dla nich miejscu w placówce oświatowej.

Jednocześnie pragnę przypomnieć, że na stronie internetowej ministerstwa znajduje się zestawienie najważniejszych pytań i odpowiedzi, które mogą być pomocne w bezpiecznym powrocie uczniów do szkół. Zachęcam Państwa do śledzenia tych informacji na bieżąco. Bezpośredni link

Dariusz Piontkowski

Minister Edukacji Narodowej

Załączniki:

2020.08.21_Aplikacja ProteGo Safe - wspólny list MEN i GIS

2020.08.21_ProteGo Safe_list MEN i GIS

2020.08.18_ProteGo Safe_list MEN i GIS

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

W Szkole Podstawowej nr 1 w Ciechanowie, po raz szósty, odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II, patronie naszej szkoły. Wystartowało aż 9 szkół, cztery z Ciechanowa - Szkoła Podstawowa nr 3, Szkoła Podstawowa nr 4, Szkoła Podstawowa nr 5, Szkoła Podstawowa nr 7 oraz Szkoła Podstawowa w Janowcu Kościelnym, Szkoła Podstawowa w Grodźcu, Szkoła Podstawowa w Kołozębiu, Szkoła Podstawowa w Stupsku i Szkoła Podstawowa w Zieluniu. Sześć szkół, to szkoły, których patronem jest Święty Jan Pawła II.

Siódemkę reprezentował zespół uczniów klasy VI b - Dominika Łuczak, Przemysław Pawlicki i Jakub Kwiatkowski pod opieką katechety pana Piotra Świercza. W przygotowaniach wsparcia udzieliła katechetka pani Ewa Pawlicka, mama Przemka. Tematyka konkursu obejmowała warunki życia Jana Pawła II, które kształtowały Jego świętość, nauczanie Jana Pawła II, a także przekazanie młodemu pokoleniu dziedzictwa, jakie pozostawił po sobie Wielki Polak. Ważnym elementem konkursu była integracja szkół. Nasz zespół uzyskał wyróżnienie! Jury podkreśliło bardzo wysoki poziom uczestników i wyrównaną rywalizację. Sekretarz Miasta Ciechanów Pani Adrianna Saganek wraz z członkami jury pogratulowała wszystkim uczestnikom konkursu. W części artystycznej wystąpili uczniowie Jedynki oraz Schola działająca przy Parafii Św. Wojciecha w Stupsku. Gratulujemy Dominice, Przemkowi i Kubie oraz ich opiekunom! Życzymy sukcesu w kolejnej edycji konkursu!

JP II muzycznie wspominany:
fot. Natalia Grządkowska, Milena Podlecka, Dominika Łuczak

zd 12