Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

DEN

Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

11 czerwca br. w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym w Płocku odbyło się uroczyste podsumowanie XLII edycji konkursu plastycznego "Przyroda - Twój Przyjaciel" pod hasłem "Mieszkańcy ekosystemów leśnych". Przemysław Pawlicki z klasy VI b zajął w konkursie I miejsce, a Filip Fabisiak z klasy V di - II miejsce.

W podsumowaniu konkursu uczestniczył Filip ze swoją mamą. Była też okazja do zwiedzenia ZOO. Pracę Przemka można podziwiać na wystawie w Ogrodzie Zoologicznym w Płocku. Widnieje ona również na dyplomach wręczanych nagrodzonym uczniom. Organizatorem konkursu był Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Płocku, Mazowiecki Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Warszawie i gospodarz imprezy. Warto dodać, że Przemek w ubiegłorocznej edycji konkursu zajął również I miejsce, a jego praca widnieje na legitymacjach członkowskich LOP na 2019 r. Gratulujemy Przemkowi i Filipowi oraz ich rodzicom, a także opiekunkom szkolnego koła LOP - pani Annie Naworskiej i pani Małgorzacie Nowakowskiej. Życzymy dalszych sukcesów!

z 10

z 11