logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

662209
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1212
1886
4881
23482
662209

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

  

DEN

 

 Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

Dyrekcja Szkoły

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

11 czerwca br. w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym w Płocku odbyło się uroczyste podsumowanie XLII edycji konkursu plastycznego "Przyroda - Twój Przyjaciel" pod hasłem "Mieszkańcy ekosystemów leśnych". Przemysław Pawlicki z klasy VI b zajął w konkursie I miejsce, a Filip Fabisiak z klasy V di - II miejsce.

W podsumowaniu konkursu uczestniczył Filip ze swoją mamą. Była też okazja do zwiedzenia ZOO. Pracę Przemka można podziwiać na wystawie w Ogrodzie Zoologicznym w Płocku. Widnieje ona również na dyplomach wręczanych nagrodzonym uczniom. Organizatorem konkursu był Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Płocku, Mazowiecki Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Warszawie i gospodarz imprezy. Warto dodać, że Przemek w ubiegłorocznej edycji konkursu zajął również I miejsce, a jego praca widnieje na legitymacjach członkowskich LOP na 2019 r. Gratulujemy Przemkowi i Filipowi oraz ich rodzicom, a także opiekunkom szkolnego koła LOP - pani Annie Naworskiej i pani Małgorzacie Nowakowskiej. Życzymy dalszych sukcesów!

DSC 0352

 

z 10

 

z 11