1232014
2096
1232014

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

„Regulamin zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom, uczniom, personelowi szkoły, rodzicom dzieci, opiekunom i osobom trzecim podczas pobytu i organizacji zajęć dydaktyczno-opiekuńczo-wychowawczych w sytuacji funkcjonującego w Polsce stanu epidemicznego związanego Covid-19 w roku szkolnym 2020/2021 — wariant „A”

dla strefy zagrożenia zielonej”

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

wspólnie z Głównym Inspektorem Sanitarnym kierujemy specjalny list do rodziców uczniów, w którym zachęcamy do zainstalowania aplikacji ProteGo Safe. To narzędzie pozwalające na ograniczenie ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa, wspierające bezpieczny powrót dzieci do szkół.

ProteGO Safe to aplikacja, która powiadamia o możliwym kontakcie z koronawirusem. Informuje również, jakie środki ostrożności zachować i jak postępować w przypadku podejrzenia infekcji u siebie lub swoich bliskich. Ponadto ProteGO Safe to wiarygodne i sprawdzone źródło wiedzy. W aplikacji znajdują się komunikaty potwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny, a także informacje opracowane na podstawie danych Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC) oraz Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Uprzejmie proszę o przekazanie listu rodzicom uczniów oraz zawieszenie informacji o aplikacji w widocznym dla nich miejscu w placówce oświatowej.

Jednocześnie pragnę przypomnieć, że na stronie internetowej ministerstwa znajduje się zestawienie najważniejszych pytań i odpowiedzi, które mogą być pomocne w bezpiecznym powrocie uczniów do szkół. Zachęcam Państwa do śledzenia tych informacji na bieżąco. Bezpośredni link

Dariusz Piontkowski

Minister Edukacji Narodowej

Załączniki:

2020.08.21_Aplikacja ProteGo Safe - wspólny list MEN i GIS

2020.08.21_ProteGo Safe_list MEN i GIS

2020.08.18_ProteGo Safe_list MEN i GIS

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

11 czerwca br. w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym w Płocku odbyło się uroczyste podsumowanie XLII edycji konkursu plastycznego "Przyroda - Twój Przyjaciel" pod hasłem "Mieszkańcy ekosystemów leśnych". Przemysław Pawlicki z klasy VI b zajął w konkursie I miejsce, a Filip Fabisiak z klasy V di - II miejsce.

W podsumowaniu konkursu uczestniczył Filip ze swoją mamą. Była też okazja do zwiedzenia ZOO. Pracę Przemka można podziwiać na wystawie w Ogrodzie Zoologicznym w Płocku. Widnieje ona również na dyplomach wręczanych nagrodzonym uczniom. Organizatorem konkursu był Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Płocku, Mazowiecki Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Warszawie i gospodarz imprezy. Warto dodać, że Przemek w ubiegłorocznej edycji konkursu zajął również I miejsce, a jego praca widnieje na legitymacjach członkowskich LOP na 2019 r. Gratulujemy Przemkowi i Filipowi oraz ich rodzicom, a także opiekunkom szkolnego koła LOP - pani Annie Naworskiej i pani Małgorzacie Nowakowskiej. Życzymy dalszych sukcesów!

z 10

z 11