620842
1923
620842

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

IMG 20190607 175912Nasi uzdolnieni artyści z zespołu ,,La-Ti- Do’’ pod kierunkiem p. Hanny Długołęckiej zdobyli I MIEJSCE w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki im. K. Klenczona ,,W sześciu strunach zaklęta muzyka’’. Konkurs odbył się 7.06 w amfiteatrze Domu Polonii w Pułtusku. Wystąpiło 76 wykonawców a w naszej kategorii 21 ( uczniowie klas VII, VIII i III gimnazjalnych ).

W konkursie tym oprócz znamienitych utworów Krzysztofa Klenczona można było zaprezentować piosenki z lat 60. i 70. XX w. Nasi uczniowie wykonali wyjątkowy, nieprzemijający utwór Tadeusza Woźniaka ,, Zegarmistrz światła’’ w opracowaniu trzygłosowym. Przesłuchania konkursowe trwały do godz. 14.00 a o 17.00 rozpoczął się koncert laureatów i wręczanie nagród.
Wyjazdy na festiwale i konkursy to przede wszystkim możliwość obcowania ze sceną, spotykania wielu świetnych artystów, ale także sposób na wyrażanie siebie. Ogólnopolski Festiwal im. Krzysztofa Klenczona pozostawił niezapomniane wrażenia.
Skład zespołu: Karolina Nowak kl.3b,Anna Wysocka kl.8c, Karol Bugajewski kl.3c, Jakub Skierkowski kl.8b

Fotorelacja w Galerii