MASCOT STANDARD FRONT2 1

Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Siacisk im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu czasu sprawy sprawy Sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

Rekrutacja elektroniczna - https://ciechanow.edu.com.pl/kandydat/app/

Informacje o rekrutacji elektronicznej

Harmonogram działań kandydata

Terminy postępowaniawierki

Badania lekarskie

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGIA

INFOLINIA - ZESPOŁY MIEJSCE

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Świetlikom o kontakt

z p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

IMG 20190607 175912Nasi uzdolnieni artyści z zespołu ,,La-Ti- Do’’ pod kierunkiem p. Hanny Długołęckiej zdobyli I MIEJSCE w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki im. K. Klenczona ,,W sześciu strunach zaklęta muzyka’’. Konkurs odbył się 7.06 w amfiteatrze Domu Polonii w Pułtusku. Wystąpiło 76 wykonawców a w naszej kategorii 21 ( uczniowie klas VII, VIII i III gimnazjalnych ).

W konkursie tym oprócz znamienitych utworów Krzysztofa Klenczona można było zaprezentować piosenki z lat 60. i 70. XX w. Nasi uczniowie wykonali wyjątkowy, nieprzemijający utwór Tadeusza Woźniaka ,, Zegarmistrz światła’’ w opracowaniu trzygłosowym. Przesłuchania konkursowe trwały do godz. 14.00 a o 17.00 rozpoczął się koncert laureatów i wręczanie nagród.
Wyjazdy na festiwale i konkursy to przede wszystkim możliwość obcowania ze sceną, spotykania wielu świetnych artystów, ale także sposób na wyrażanie siebie. Ogólnopolski Festiwal im. Krzysztofa Klenczona pozostawił niezapomniane wrażenia.
Skład zespołu: Karolina Nowak kl.3b,Anna Wysocka kl.8c, Karol Bugajewski kl.3c, Jakub Skierkowski kl.8b

Fotorelacja w Galerii