logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

788586
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
836
1979
7739
30191
788586

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

IMG 20190607 175912Nasi uzdolnieni artyści z zespołu ,,La-Ti- Do’’ pod kierunkiem p. Hanny Długołęckiej zdobyli I MIEJSCE w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki im. K. Klenczona ,,W sześciu strunach zaklęta muzyka’’. Konkurs odbył się 7.06 w amfiteatrze Domu Polonii w Pułtusku. Wystąpiło 76 wykonawców a w naszej kategorii 21 ( uczniowie klas VII, VIII i III gimnazjalnych ).

W konkursie tym oprócz znamienitych utworów Krzysztofa Klenczona można było zaprezentować piosenki z lat 60. i 70. XX w. Nasi uczniowie wykonali wyjątkowy, nieprzemijający utwór Tadeusza Woźniaka ,, Zegarmistrz światła’’ w opracowaniu trzygłosowym. Przesłuchania konkursowe trwały do godz. 14.00 a o 17.00 rozpoczął się koncert laureatów i wręczanie nagród.
Wyjazdy na festiwale i konkursy to przede wszystkim możliwość obcowania ze sceną, spotykania wielu świetnych artystów, ale także sposób na wyrażanie siebie. Ogólnopolski Festiwal im. Krzysztofa Klenczona pozostawił niezapomniane wrażenia.
Skład zespołu: Karolina Nowak kl.3b,Anna Wysocka kl.8c, Karol Bugajewski kl.3c, Jakub Skierkowski kl.8b

 

Fotorelacja w Galerii