logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1455096
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
362
2019
2381
37311
1455096

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. Telefoniczny dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) dotyczący spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. Telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki  od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGA

INFOLINIA - ZESPOŁY ORZEKAJĄCE

 

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

IMG 20190607 0614226.06.2019 r. w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach odbył się finał XXIX Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki o Zdrowiu. Impreza została zorganizowana przez Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Warszawie i Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Siedlcach.

Swoje umiejętności wokalne prezentowali uczniowie szkół podstawowych z 14 powiatów w województwie mazowieckim. Śpiewali, m.in. na temat uzależnień od internetu, potrzebie zdrowego odżywiania i aktywności ruchowej.
Miasto Ciechanów w kategorii (klas VII, VIII i gimnazjalnych) reprezentował zespół ,,La- Ti- Do’’, który został zwycięzcą w eliminacjach powiatowych a w finale zdobył II MIEJSCE. Uczniowie zaśpiewali utwór ,,Nic nie trwa wiecznie’’ ,którego słowa napisała Anna Wysocka z kl. 8c do znanej piosenki ,,Bohemian Rhapsody’’ zespołu Quueen. Wykonanie utworu zachwyciło publiczność. Z uczniami przeprowadzono wywiad , który można było wysłuchać w Radio ESKA Siedlce.
Gratulujemy uczniom i p. Hannie Długołęckiej
Skład zespołu: Anna Wysocka kl.8c, Karolina Nowak kl. 3b, Jakub Skierkowski kl.8b, Karol Bugajewski kl. 3c

 

Fotorelacja w Galerii