logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1855638
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
495
2018
9794
495
1855638

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Siacisk im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu czasu sprawy sprawy Sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.


 rekrutacja

Rekrutacja elektroniczna - https://ciechanow.edu.com.pl/kandydat/app/

Informacje o rekrutacji elektronicznej

Harmonogram działań kandydata

Terminy postępowaniawierki

Badania lekarskie


 

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGIA

INFOLINIA - ZESPOŁY MIEJSCE

 

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Świetlikom o kontakt

z p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

 

zobacz nasze wiadomości22

IMG 20190607 0614226.06.2019 r. w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach odbył się finał XXIX Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki o Zdrowiu. Impreza została zorganizowana przez Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Warszawie i Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Siedlcach.

Swoje umiejętności wokalne prezentowali uczniowie szkół podstawowych z 14 powiatów w województwie mazowieckim. Śpiewali, m.in. na temat uzależnień od internetu, potrzebie zdrowego odżywiania i aktywności ruchowej.
Miasto Ciechanów w kategorii (klas VII, VIII i gimnazjalnych) reprezentował zespół ,,La- Ti- Do’’, który został zwycięzcą w eliminacjach powiatowych a w finale zdobył II MIEJSCE. Uczniowie zaśpiewali utwór ,,Nic nie trwa wiecznie’’ ,którego słowa napisała Anna Wysocka z kl. 8c do znanej piosenki ,,Bohemian Rhapsody’’ zespołu Quueen. Wykonanie utworu zachwyciło publiczność. Z uczniami przeprowadzono wywiad , który można było wysłuchać w Radio ESKA Siedlce.
Gratulujemy uczniom i p. Hannie Długołęckiej
Skład zespołu: Anna Wysocka kl.8c, Karolina Nowak kl. 3b, Jakub Skierkowski kl.8b, Karol Bugajewski kl. 3c

 

Fotorelacja w Galerii