logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

696776
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
781
1128
5404
16797
696776

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 

 

Szanowni Rodzice.

Serdecznie zapraszam przedstawicieli trójek klasowych na zebranie Rady Rodziców, 

które odbędzie się 20 listopada 2019 r. o godzinie 1700.

Przewodnicząca Rady Rodziców

                                                                                                                    Beata Kurek

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

IMG 20190607 0614226.06.2019 r. w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach odbył się finał XXIX Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki o Zdrowiu. Impreza została zorganizowana przez Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Warszawie i Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Siedlcach.

Swoje umiejętności wokalne prezentowali uczniowie szkół podstawowych z 14 powiatów w województwie mazowieckim. Śpiewali, m.in. na temat uzależnień od internetu, potrzebie zdrowego odżywiania i aktywności ruchowej.
Miasto Ciechanów w kategorii (klas VII, VIII i gimnazjalnych) reprezentował zespół ,,La- Ti- Do’’, który został zwycięzcą w eliminacjach powiatowych a w finale zdobył II MIEJSCE. Uczniowie zaśpiewali utwór ,,Nic nie trwa wiecznie’’ ,którego słowa napisała Anna Wysocka z kl. 8c do znanej piosenki ,,Bohemian Rhapsody’’ zespołu Quueen. Wykonanie utworu zachwyciło publiczność. Z uczniami przeprowadzono wywiad , który można było wysłuchać w Radio ESKA Siedlce.
Gratulujemy uczniom i p. Hannie Długołęckiej
Skład zespołu: Anna Wysocka kl.8c, Karolina Nowak kl. 3b, Jakub Skierkowski kl.8b, Karol Bugajewski kl. 3c

 

Fotorelacja w Galerii