logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

586727
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
620
794
3169
17938
586727

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

zobacz nasze wiadomości22

W konkursie historycznym NIEPODLEGŁA. BOHATEROWIE I MIEJSCA PAMIĘCI ogłoszonym przez Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie uczennica klasy VIII b JUSTYNA BRZESZKIEWICZ zajęła III miejsce w kategorii: szkoły podstawowe (klasy VII-VIII).
Konkurs był skierowany do uczniów szkół podstawowych (od piątej klasy), gimnazjalnych i szkół średnich z terenu północnego Mazowsza ( powiatów: ciechanowskiego, przasnyskiego, mławskiego, a także płońskiego, pułtuskiego i żuromińskiego).

Zadanie polegało na sfotografowaniu i przedstawieniu krótkiej historii bohatera, wybranego grobu, pomnika, tablicy epitafijnej, symbolicznego głazu pamiątkowego lub zaprezentowaniu sylwetek bohaterów walk o wolność na podstawie zeskanowanych fotografii i dokumentów z archiwów rodzinnych. Na konkurs wpłynęło 65 prac z 26 szkół, w tym z 21 szkół podstawowych oraz z 5 szkół średnich.

W dniu 31 maja 2019 r. w Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu. Laureaci wraz z nauczycielami otrzymali dyplomy i upominki.

 

Konkurs historyczny