Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019:

-18.06.2019 r. (wtorek) godz. 14.00 klasy 8 (SP7) oraz klasy 3 (G4)

-19.06.2019 r. (środa)  godz. 8.30 klasy 5-7 (SP7)

godz. 11.00 klasy 1-4 (SP7)

W konkursie historycznym NIEPODLEGŁA. BOHATEROWIE I MIEJSCA PAMIĘCI ogłoszonym przez Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie uczennica klasy VIII b JUSTYNA BRZESZKIEWICZ zajęła III miejsce w kategorii: szkoły podstawowe (klasy VII-VIII).
Konkurs był skierowany do uczniów szkół podstawowych (od piątej klasy), gimnazjalnych i szkół średnich z terenu północnego Mazowsza ( powiatów: ciechanowskiego, przasnyskiego, mławskiego, a także płońskiego, pułtuskiego i żuromińskiego).

Zadanie polegało na sfotografowaniu i przedstawieniu krótkiej historii bohatera, wybranego grobu, pomnika, tablicy epitafijnej, symbolicznego głazu pamiątkowego lub zaprezentowaniu sylwetek bohaterów walk o wolność na podstawie zeskanowanych fotografii i dokumentów z archiwów rodzinnych. Na konkurs wpłynęło 65 prac z 26 szkół, w tym z 21 szkół podstawowych oraz z 5 szkół średnich.

W dniu 31 maja 2019 r. w Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu. Laureaci wraz z nauczycielami otrzymali dyplomy i upominki.

Konkurs historyczny