logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

586619
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
512
794
3061
17830
586619

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

zobacz nasze wiadomości22

ASMZa nami Runda I Aktywnych Szkół Multisport. Koniec maja w naszej szkole przez 3 dni gościli wolontariusze Zespołu Aktywnych Szkół. Dzięki nim uczniowie klas I-VII wzięli udział w innowacyjnej, interaktywnej formule testów sprawnościowych EuroFit+, wykorzystującej techniki multimedialne.

Wykonywali proste ćwiczenia: zwis na ugiętych rękach na drążku, siła ścisku dynamometru, skok w dal z miejsca, próba równowagi, skłon dosiężny w siadzie, siady z leżenia (brzuszki), bieg 10x5, stukanie w krązki i jako ostatni wytrzymałościowy bieg wahadłowy.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników, którzy walczyli z potworami Galaktyki Bezruchu.
Przed nami okres tzw. Treningów Drużynowych- czas na wdrożenie w życie założeń ujętych w Planie Treningowym. Podstawowe hasło WIĘCEJ AKTYWNOŚCI W CODZIENNOŚCI.
Poniżej znajdziecie Państwo podsumowanie wyniku I Rundy testu EuroFit+ w naszej Szkole. Do końcowej punktacji będzie się liczył postęp między pierwszym a drugim testem wszystkich uczestników. O wygranej dodatkowo będą decydowały zmiany wprowadzone w codzienności szkoły. Cały rok pracy przed nami. Wakacje są również okresem dla wzmożonej aktywności fizycznej całej Rodziny, do czego serdecznie zachęcam.
Barbara Chełmińska- koordynator aktywnych szkół

 

Wyniki rundy I- raport

Plan Treningowy ASM- SP7 Ciechanów

 

 

Fotorelacja w Galerii