Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

ASMZa nami Runda I Aktywnych Szkół Multisport. Koniec maja w naszej szkole przez 3 dni gościli wolontariusze Zespołu Aktywnych Szkół. Dzięki nim uczniowie klas I-VII wzięli udział w innowacyjnej, interaktywnej formule testów sprawnościowych EuroFit+, wykorzystującej techniki multimedialne.

Wykonywali proste ćwiczenia: zwis na ugiętych rękach na drążku, siła ścisku dynamometru, skok w dal z miejsca, próba równowagi, skłon dosiężny w siadzie, siady z leżenia (brzuszki), bieg 10x5, stukanie w krązki i jako ostatni wytrzymałościowy bieg wahadłowy.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników, którzy walczyli z potworami Galaktyki Bezruchu.
Przed nami okres tzw. Treningów Drużynowych- czas na wdrożenie w życie założeń ujętych w Planie Treningowym. Podstawowe hasło WIĘCEJ AKTYWNOŚCI W CODZIENNOŚCI.
Poniżej znajdziecie Państwo podsumowanie wyniku I Rundy testu EuroFit+ w naszej Szkole. Do końcowej punktacji będzie się liczył postęp między pierwszym a drugim testem wszystkich uczestników. O wygranej dodatkowo będą decydowały zmiany wprowadzone w codzienności szkoły. Cały rok pracy przed nami. Wakacje są również okresem dla wzmożonej aktywności fizycznej całej Rodziny, do czego serdecznie zachęcam.
Barbara Chełmińska- koordynator aktywnych szkół

Wyniki rundy I- raport