logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1231964
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
2046
2837
7530
52751
1231964

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

„Regulamin zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom, uczniom, personelowi szkoły, rodzicom dzieci, opiekunom i osobom trzecim podczas pobytu i organizacji zajęć dydaktyczno-opiekuńczo-wychowawczych w sytuacji funkcjonującego w Polsce stanu epidemicznego związanego Covid-19 w roku szkolnym 2020/2021 — wariant „A”

dla strefy zagrożenia zielonej”  

 

 

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

 

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

wspólnie z Głównym Inspektorem Sanitarnym kierujemy specjalny list do rodziców uczniów, w którym zachęcamy do zainstalowania aplikacji ProteGo Safe. To narzędzie pozwalające na ograniczenie ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa, wspierające bezpieczny powrót dzieci do szkół. 

ProteGO Safe to aplikacja, która powiadamia o możliwym kontakcie z koronawirusem. Informuje również, jakie środki ostrożności zachować i jak postępować w przypadku podejrzenia infekcji u siebie lub swoich bliskich. Ponadto ProteGO Safe to wiarygodne i sprawdzone źródło wiedzy. W aplikacji znajdują się komunikaty potwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny, a także informacje opracowane na podstawie danych Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC) oraz Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Uprzejmie proszę o przekazanie listu rodzicom uczniów oraz zawieszenie informacji o aplikacji w widocznym dla nich miejscu w placówce oświatowej. 

Jednocześnie pragnę przypomnieć, że na stronie internetowej ministerstwa znajduje się zestawienie najważniejszych pytań i odpowiedzi, które mogą być pomocne w bezpiecznym powrocie uczniów do szkół. Zachęcam Państwa do śledzenia tych informacji na bieżąco. Bezpośredni link

https://www.gov.pl/web/edukacja/bezpieczny-powrot-do-szkol2

 

Z wyrazami szacunku

Dariusz Piontkowski

Minister Edukacji Narodowej

 

Załączniki:

2020.08.21_Aplikacja ProteGo Safe - wspólny list MEN i GIS

2020.08.21_ProteGo Safe_list MEN i GIS

2020.08.18_ProteGo Safe_list MEN i GIS

  

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

pobraneMarysia Smoleńska finalistką konkursów - polonistycznego i geograficznego MKO

Dobiegła końca tegoroczna edycja konkursów przedmiotowych organizowanych pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Na listach uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego znalazło się aż sześciu uczniów szkoły, w tym dwie uczennice zakwalifikowały się do dwóch konkursów - gimnazjalistka Maria Smoleńska z klasy III ai do konkursu geograficznego i konkursu polonistycznego i Anna Wysocka z klasy VIII c do konkursu chemicznego i konkursu polonistycznego.

Do kolejnego etapu przeszli również - Julia Prusińska z klasy III c gimnazjum i Katarzyna Gębala z klasy VIII b w konkursie biologicznym, Karol Bugajewski z klasy III c w konkursie fizycznym oraz Katarzyna Burszewska z klasy III ai gimnazjum w konkursie polonistycznym. Marysia zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego konkursu polonistycznego i konkursu geograficznego. W konkursie biologicznym do zakwalifikowania się do trzeciego etapu - Kasi zabrakło zaledwie jednego punktu, a Julii trzech punktów. Maria Smoleńska odniosła spektakularny sukces w etapie wojewódzkim zdobywając tytuł finalisty konkursu polonistycznego i konkursu geograficznego. Do pełni szczęścia, czyli tytułu laureata konkursu polonistycznego, zabrakło niewiele, bo tylko czterech punktów. Podobnie z geografii - od najwyższego lauru dzieliło Ją kilka punktów. Opiekunkami Marysi były Panie: Joanna Holm - język polski i Natalia Grabowicz - geografia. Opiekunką Kasi i Julii była Pani Małgorzata Nowakowska, Karola - Pani Agnieszka Waśniewska, Kasi - Pani Ewa Garlińska, Karola - Pani Natalia Grabowicz.
Biorąc pod uwagę fakt, że stopień trudności tegorocznych konkursów był wyjątkowo wysoki, tym bardziej mamy powody do dumy i radości. Dziękujemy uczniom i nauczycielom za wysiłek włożony w przygotowania do konkursów. Marysi i Jej opiekunkom - gratulujemy!