logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

586610
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
503
794
3052
17821
586610

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

zobacz nasze wiadomości22

pobraneMarysia Smoleńska finalistką konkursów - polonistycznego i geograficznego MKO

Dobiegła końca tegoroczna edycja konkursów przedmiotowych organizowanych pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Na listach uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego znalazło się aż sześciu uczniów szkoły, w tym dwie uczennice zakwalifikowały się do dwóch konkursów - gimnazjalistka Maria Smoleńska z klasy III ai do konkursu geograficznego i konkursu polonistycznego i Anna Wysocka z klasy VIII c do konkursu chemicznego i konkursu polonistycznego.

Do kolejnego etapu przeszli również - Julia Prusińska z klasy III c gimnazjum i Katarzyna Gębala z klasy VIII b w konkursie biologicznym, Karol Bugajewski z klasy III c w konkursie fizycznym oraz Katarzyna Burszewska z klasy III ai gimnazjum w konkursie polonistycznym. Marysia zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego konkursu polonistycznego i konkursu geograficznego. W konkursie biologicznym do zakwalifikowania się do trzeciego etapu - Kasi zabrakło zaledwie jednego punktu, a Julii trzech punktów. Maria Smoleńska odniosła spektakularny sukces w etapie wojewódzkim zdobywając tytuł finalisty konkursu polonistycznego i konkursu geograficznego. Do pełni szczęścia, czyli tytułu laureata konkursu polonistycznego, zabrakło niewiele, bo tylko czterech punktów. Podobnie z geografii - od najwyższego lauru dzieliło Ją kilka punktów. Opiekunkami Marysi były Panie: Joanna Holm - język polski i Natalia Grabowicz - geografia. Opiekunką Kasi i Julii była Pani Małgorzata Nowakowska, Karola - Pani Agnieszka Waśniewska, Kasi - Pani Ewa Garlińska, Karola - Pani Natalia Grabowicz.
Biorąc pod uwagę fakt, że stopień trudności tegorocznych konkursów był wyjątkowo wysoki, tym bardziej mamy powody do dumy i radości. Dziękujemy uczniom i nauczycielom za wysiłek włożony w przygotowania do konkursów. Marysi i Jej opiekunkom - gratulujemy!