Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

pobraneMarysia Smoleńska finalistką konkursów - polonistycznego i geograficznego MKO

Dobiegła końca tegoroczna edycja konkursów przedmiotowych organizowanych pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Na listach uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego znalazło się aż sześciu uczniów szkoły, w tym dwie uczennice zakwalifikowały się do dwóch konkursów - gimnazjalistka Maria Smoleńska z klasy III ai do konkursu geograficznego i konkursu polonistycznego i Anna Wysocka z klasy VIII c do konkursu chemicznego i konkursu polonistycznego.

Do kolejnego etapu przeszli również - Julia Prusińska z klasy III c gimnazjum i Katarzyna Gębala z klasy VIII b w konkursie biologicznym, Karol Bugajewski z klasy III c w konkursie fizycznym oraz Katarzyna Burszewska z klasy III ai gimnazjum w konkursie polonistycznym. Marysia zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego konkursu polonistycznego i konkursu geograficznego. W konkursie biologicznym do zakwalifikowania się do trzeciego etapu - Kasi zabrakło zaledwie jednego punktu, a Julii trzech punktów. Maria Smoleńska odniosła spektakularny sukces w etapie wojewódzkim zdobywając tytuł finalisty konkursu polonistycznego i konkursu geograficznego. Do pełni szczęścia, czyli tytułu laureata konkursu polonistycznego, zabrakło niewiele, bo tylko czterech punktów. Podobnie z geografii - od najwyższego lauru dzieliło Ją kilka punktów. Opiekunkami Marysi były Panie: Joanna Holm - język polski i Natalia Grabowicz - geografia. Opiekunką Kasi i Julii była Pani Małgorzata Nowakowska, Karola - Pani Agnieszka Waśniewska, Kasi - Pani Ewa Garlińska, Karola - Pani Natalia Grabowicz.
Biorąc pod uwagę fakt, że stopień trudności tegorocznych konkursów był wyjątkowo wysoki, tym bardziej mamy powody do dumy i radości. Dziękujemy uczniom i nauczycielom za wysiłek włożony w przygotowania do konkursów. Marysi i Jej opiekunkom - gratulujemy!