logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

586650
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
543
794
3092
17861
586650

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

zobacz nasze wiadomości22

W dniu 22.05.2019r. odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Lekkiej Atletyce. Naszą szkołę reprezentowała liczna reprezentacja dziewcząt z klas VII, VIII i III gim. Zawodniczki brały udział w następujących konkurencjach: biegi na 100, 300, 600m, pchnięcie kulą, skok wzwyż i w dal oraz sztafeta olimpijska.

Najlepszy wynik uzyskały dziewczyny z klasy III gim. w sztafecie olimpijskiej w składzie: Karolina Królikowska, Dominika Podlaska, Zofia Bednarska, Paulina Nowak które zdobyły złoty medal.

 

DSC 0003

 

DSC 0004