Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

W dniu 22.05.2019r. odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Lekkiej Atletyce. Naszą szkołę reprezentowała liczna reprezentacja dziewcząt z klas VII, VIII i III gim. Zawodniczki brały udział w następujących konkurencjach: biegi na 100, 300, 600m, pchnięcie kulą, skok wzwyż i w dal oraz sztafeta olimpijska.

Najlepszy wynik uzyskały dziewczyny z klasy III gim. w sztafecie olimpijskiej w składzie: Karolina Królikowska, Dominika Podlaska, Zofia Bednarska, Paulina Nowak które zdobyły złoty medal.