logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

662327
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1330
1886
4999
23600
662327

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

  

DEN

 

 Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

Dyrekcja Szkoły

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

9Dnia 16 maja uczennice naszej szkoły wzięły udział w Międzyszkolnym Turnieju pod hasłem „Majówka z ortografią i gramatyką”. Organizatorem turnieju była Społeczna Szkoła Podstawowa STO. Naszą szkołę reprezentowała trzyosobowa drużyna w składzie: Aleksandra Samsel, klasa 1b (opiekun Beata Krajewska), Emilia Piątek, klasa 2c (opiekun Teresa Konarzewska), Aleksandra Pytel, klasa 3a (opiekun Małgorzata Szpejna).

Celem turnieju było, by w grach i zabawach edukacyjnych dzieci wykazały się wiedzą i umiejętnościami z zakresu ortografii i gramatyki języka polskiego, ale także kształtowanie umiejętności współpracy i uczenia się od siebie nawzajem. Dziewczynki pracowały zespołowo rozwiązując zadania „ukryte” w QR kodach, quizy na tablicy interaktywnej, ortograficzne i gramatyczne zagadki w grach i zabawach. Nasze uczennice wykazały się ogromną wiedzą w zakresie ortografii i gramatyki języka polskiego. Wszystkie drużyny wspaniale współpracowały i zasłużyły na równorzędne nagrody .

Fotorelacja w Galerii