Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019:

-18.06.2019 r. (wtorek) godz. 14.00 klasy 8 (SP7) oraz klasy 3 (G4)

-19.06.2019 r. (środa)  godz. 8.30 klasy 5-7 (SP7)

godz. 11.00 klasy 1-4 (SP7)

9Dnia 16 maja uczennice naszej szkoły wzięły udział w Międzyszkolnym Turnieju pod hasłem „Majówka z ortografią i gramatyką”. Organizatorem turnieju była Społeczna Szkoła Podstawowa STO. Naszą szkołę reprezentowała trzyosobowa drużyna w składzie: Aleksandra Samsel, klasa 1b (opiekun Beata Krajewska), Emilia Piątek, klasa 2c (opiekun Teresa Konarzewska), Aleksandra Pytel, klasa 3a (opiekun Małgorzata Szpejna).

Celem turnieju było, by w grach i zabawach edukacyjnych dzieci wykazały się wiedzą i umiejętnościami z zakresu ortografii i gramatyki języka polskiego, ale także kształtowanie umiejętności współpracy i uczenia się od siebie nawzajem. Dziewczynki pracowały zespołowo rozwiązując zadania „ukryte” w QR kodach, quizy na tablicy interaktywnej, ortograficzne i gramatyczne zagadki w grach i zabawach. Nasze uczennice wykazały się ogromną wiedzą w zakresie ortografii i gramatyki języka polskiego. Wszystkie drużyny wspaniale współpracowały i zasłużyły na równorzędne nagrody .

Fotorelacja w Galerii