Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019:

-18.06.2019 r. (wtorek) godz. 14.00 klasy 8 (SP7) oraz klasy 3 (G4)

-19.06.2019 r. (środa)  godz. 8.30 klasy 5-7 (SP7)

godz. 11.00 klasy 1-4 (SP7)

W dniach 6 -7 maja w Płocku odbywały się finały Mazowieckich Igrzysk Dzieci. Uczestniczyła w nich reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 7 w Ciechanowie. Drużyny uczestniczące w rozgrywkach musiały zwyciężyć w turniejach powiatowych oraz rejonowych. Nasza ekipa rywalizowała w grupie z zespołami z Płocka, Radomia i Węgrowa, w drugiej grupie grały zespoły z Warszawy, Piaseczna, Teresina i Kadzidła. W meczach grupowych osiągnęliśmy zwycięstwa z zespołami z Węgrowa i Radomia, zaś porażką zakończyliśmy spotkanie z płocczanami.

Niestety, taki sam bilans- dwa zwycięstwa i porażkę – osiągnęły trzy zespoły i o kolejności w grupie decydowały bramki. Ten bilans nasz zespół miał najsłabszy. Uzyskaliśmy trzecie miejsce w grupie, które - niestety - nie dawało prawa rywalizacji o medale. W meczu o piąte miejsce nasza drużyna pokonała przeciwników z Teresina. Zespół rywalizował w składzie
- Patryk Dudczak – bramkarz
- Artur Kruk
- Szymon Krośnicki
- Sebastian Kołakowski
- Szymon Komorowski
- Jakub Laskowski
- Jakub Lisowski
- Maciej Łazicki
- Adam Tarnowski
- Maciej Wójcicki
Trenerem zespołu jest Zbigniew Czajkowski, w trakcie turnieju w prowadzeni drużyny pomagał Arkadiusz Chełmiński.

plock 1

plock 2