logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

586700
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
593
794
3142
17911
586700

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

zobacz nasze wiadomości22

W dniach 6 -7 maja w Płocku odbywały się finały Mazowieckich Igrzysk Dzieci. Uczestniczyła w nich reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 7 w Ciechanowie. Drużyny uczestniczące w rozgrywkach musiały zwyciężyć w turniejach powiatowych oraz rejonowych. Nasza ekipa rywalizowała w grupie z zespołami z Płocka, Radomia i Węgrowa, w drugiej grupie grały zespoły z Warszawy, Piaseczna, Teresina i Kadzidła. W meczach grupowych osiągnęliśmy zwycięstwa z zespołami z Węgrowa i Radomia, zaś porażką zakończyliśmy spotkanie z płocczanami.

Niestety, taki sam bilans- dwa zwycięstwa i porażkę – osiągnęły trzy zespoły i o kolejności w grupie decydowały bramki. Ten bilans nasz zespół miał najsłabszy. Uzyskaliśmy trzecie miejsce w grupie, które - niestety - nie dawało prawa rywalizacji o medale. W meczu o piąte miejsce nasza drużyna pokonała przeciwników z Teresina. Zespół rywalizował w składzie
- Patryk Dudczak – bramkarz
- Artur Kruk
- Szymon Krośnicki
- Sebastian Kołakowski
- Szymon Komorowski
- Jakub Laskowski
- Jakub Lisowski
- Maciej Łazicki
- Adam Tarnowski
- Maciej Wójcicki
Trenerem zespołu jest Zbigniew Czajkowski, w trakcie turnieju w prowadzeni drużyny pomagał Arkadiusz Chełmiński.

 

plock 1

 

plock 2