logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

662181
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1184
1886
4853
23454
662181

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

  

DEN

 

 Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

Dyrekcja Szkoły

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

Finały XXI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców odbywały się w tym roku w Teresinie. Wśród ośmiu najlepszych szkolnych drużyn województwa była ekipa Szkoły Podstawowej nr 7 w Ciechanowie. Początkowo rywalizacja odbywała się w dwóch czterozespołowych grupach. Nasza drużyna na tym etapie rozgrywek odniosła trzy zwycięstwa: z Płockiem, Ostrołęką i Legionowem, które pozwoliły na zdobycie pierwszego miejsca w grupie i dało prawo gry w półfinale z zespołem, który zajął drugie miejsce w drugiej grupy, w której rywalizowały drużyny z: Warszawy, Węgrowa oraz Michałowic.

W półfinałowym meczu rywalizowaliśmy z SP 2 Węgrów. Mecz był bardzo ciężki, o zwycięstwo trzeba było walczyć do ostatnich minut. Ostatecznie zwyciężyliśmy dwoma bramkami. W meczu o złoty medal naszym rywalem byli szczypiorniści z SP 300 Warszawa. Niestety, okazali się lepsi od nas i to oni zostali złotymi medalistami XXI MIMS. Nam przypadły srebrne medale i tytuł wicemistrzów województwa mazowieckiego. Dla zespołu rocznika 2003 występ był podsumowaniem sześciu lat treningów w klasie sportowej. Wielkie gratulacje dla zawodników.

 • Zespół rywalizował w składzie:
  - Adam Naszkowski- bramkarz
  - Adam Szawlowski – bramkarz
  - Piotr Cywiński
  - Kacper Jóźwiak
  - Adrian Kamiński
  - Maciej Karwowski
  - Bartłomiej Korczak
  - Michał Mach
  - Kacper Pawikowski
  - Dominik Wójcicki

Trenerem zespołu jest Zbigniew Czajkowski, w turnieju w prowadzeniu zespołu pomagał
Arkadiusz Chełmiński.

 

maz 4

 

maz 1

 

maz 2

 

maz 3