Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

Finały XXI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców odbywały się w tym roku w Teresinie. Wśród ośmiu najlepszych szkolnych drużyn województwa była ekipa Szkoły Podstawowej nr 7 w Ciechanowie. Początkowo rywalizacja odbywała się w dwóch czterozespołowych grupach. Nasza drużyna na tym etapie rozgrywek odniosła trzy zwycięstwa: z Płockiem, Ostrołęką i Legionowem, które pozwoliły na zdobycie pierwszego miejsca w grupie i dało prawo gry w półfinale z zespołem, który zajął drugie miejsce w drugiej grupy, w której rywalizowały drużyny z: Warszawy, Węgrowa oraz Michałowic.

W półfinałowym meczu rywalizowaliśmy z SP 2 Węgrów. Mecz był bardzo ciężki, o zwycięstwo trzeba było walczyć do ostatnich minut. Ostatecznie zwyciężyliśmy dwoma bramkami. W meczu o złoty medal naszym rywalem byli szczypiorniści z SP 300 Warszawa. Niestety, okazali się lepsi od nas i to oni zostali złotymi medalistami XXI MIMS. Nam przypadły srebrne medale i tytuł wicemistrzów województwa mazowieckiego. Dla zespołu rocznika 2003 występ był podsumowaniem sześciu lat treningów w klasie sportowej. Wielkie gratulacje dla zawodników.

• Zespół rywalizował w składzie:
    - Adam Naszkowski- bramkarz
    - Adam Szawlowski – bramkarz
    - Piotr Cywiński
    - Kacper Jóźwiak
    - Adrian Kamiński
    - Maciej Karwowski
    - Bartłomiej Korczak
    - Michał Mach
    - Kacper Pawikowski
    - Dominik Wójcicki

Trenerem zespołu jest Zbigniew Czajkowski, w turnieju w prowadzeniu zespołu pomagał