Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

17.05. 2019 r. w Szkole Podstawowej w Gumowie im. 11 Pułku Ułanów Legionowych odbył się IV Przegląd Piosenki Patriotycznej, nad którym patronat objął wójt gminy Ciechanów p. Marek Kiwit.
W Przeglądzie Piosenki i Pieśni Patriotycznej wzięli udział uczniowie SP nr 3 im. Orła Białego w Ciechanowie, SP nr 7 im. Jana Pawła II w Ciechanowie oraz SP im. 11 Pułku Ułanów Legionowych w Gumowie.

Laureatami zostali:

I miejsce -Antonina Falkowska SP w Gumowie,

II miejsce -Alicja Kaszubowska , SP nr 3 w Ciechanowie,

III miejsce- Anna Wysocka SP nr 7 w Ciechanowie.

Wyróżnienia otrzymali:

Weronika Borkowska SP w Gumowie,

Mateusz Sadowski SP nr 3 w Ciechanowie,

Aleksandra Grabowska SP nr 7 w Ciechanowie

Naszą szkołę reprezentowała również Nadia Lesińska z kl. 5
Gratulujemy uczennicom i ich opiekunkom Annie Burszewskiej i Hannie Długołęckiej.

Fotorelacja w Galerii