Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019:

-18.06.2019 r. (wtorek) godz. 14.00 klasy 8 (SP7) oraz klasy 3 (G4)

-19.06.2019 r. (środa)  godz. 8.30 klasy 5-7 (SP7)

godz. 11.00 klasy 1-4 (SP7)

dyplom zdrowie27. 05. 2019 r. w Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie odbył się Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu. Nasz zespół ,,La-Ti- Do'' pod kierunkiem p. Hanny Długołęckiej zdobył I miejsce w kategorii ( klasy VII, VIII i gimnazjalne) i tym samym będzie reprezentował miasto Ciechanów w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki o Zdrowiu w Siedlcach.

Słowa , promujące zdrowie do ponadczasowego utworu ,, Bohemian Rhapsody'' zespołu Queen, napisała nasza utalentowana uczennica Anna Wysocka z kl. 8 c. Uczniowie ten ten utwór pod tytułem ,,Nic nie trwa wiecznie'' wykonali w opracowaniu dwugłosowym.
Gratulujemy !
Skład zespołu: Anna Wysocka kl.8c, Karolina Nowak kl.3b, Jakub Skierkowski kl. 8b, Karol Bugajewski kl. 3c

foto zdrowie