logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

586604
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
497
794
3046
17815
586604

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

zobacz nasze wiadomości22

dyplom zdrowie27. 05. 2019 r. w Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie odbył się Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu. Nasz zespół ,,La-Ti- Do'' pod kierunkiem p. Hanny Długołęckiej zdobył I miejsce w kategorii ( klasy VII, VIII i gimnazjalne) i tym samym będzie reprezentował miasto Ciechanów w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki o Zdrowiu w Siedlcach.

Słowa , promujące zdrowie do ponadczasowego utworu ,, Bohemian Rhapsody'' zespołu Queen, napisała nasza utalentowana uczennica Anna Wysocka z kl. 8 c. Uczniowie ten ten utwór pod tytułem ,,Nic nie trwa wiecznie'' wykonali w opracowaniu dwugłosowym.
Gratulujemy !
Skład zespołu: Anna Wysocka kl.8c, Karolina Nowak kl.3b, Jakub Skierkowski kl. 8b, Karol Bugajewski kl. 3c

 

foto zdrowie