Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

dyplom k ekolDnia 21 maja reprezentanci naszej szkoły – Kasandra Andruszkiewicz i Michał Łuczak z klasy III b pod kierunkiem wychowawczyni Danuty Romkowskiej wzięli udział w międzyszkolnym konkursie ,,Wiedzy o ekologii” dla klas III, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 w Ciechanowie.

Tematyka konkursu odnosiła się do programu edukacji wczesnoszkolnej, ale również dotyczyła zagadnień pozaprogramowych, takich jak: parki narodowe, rośliny i zwierzęta chronione, segregacja odpadów, znaki recyklingu, ciekawostki przyrodnicze, sposoby oszczędzania wody i energii.

Celem konkursu było propagowanie wśród dzieci ochrony środowiska naturalnego. W konkursie wzięło udział 5 drużyn. Nasi uczniowie zajęli I miejsce, wykazując się ogromną wiedzą i doskonałą umiejętnością współpracy.

Kasandrze i Michałowi gratulujemy zwycięstwa i życzymy kolejnych sukcesów!

Fotorelacja w Galerii