logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

586679
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
572
794
3121
17890
586679

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

zobacz nasze wiadomości22

dyplom k ekolDnia 21 maja reprezentanci naszej szkoły – Kasandra Andruszkiewicz i Michał Łuczak z klasy III b pod kierunkiem wychowawczyni Danuty Romkowskiej wzięli udział w międzyszkolnym konkursie ,,Wiedzy o ekologii” dla klas III, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 w Ciechanowie.

Tematyka konkursu odnosiła się do programu edukacji wczesnoszkolnej, ale również dotyczyła zagadnień pozaprogramowych, takich jak: parki narodowe, rośliny i zwierzęta chronione, segregacja odpadów, znaki recyklingu, ciekawostki przyrodnicze, sposoby oszczędzania wody i energii.

Celem konkursu było propagowanie wśród dzieci ochrony środowiska naturalnego. W konkursie wzięło udział 5 drużyn. Nasi uczniowie zajęli I miejsce, wykazując się ogromną wiedzą i doskonałą umiejętnością współpracy.

Kasandrze i Michałowi gratulujemy zwycięstwa i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Fotorelacja w Galerii