Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

DSC06678W maju uczniowie klas I-III obchodzili Światowy Dzień Zdrowia i Światowy Dzień Ziemi. Dzieci mogły obejrzeć przedstawienie ,,W królestwie króla Bula” w wykonaniu uczniów klasy IIc i III b pod opieką Teresy Konarzewskiej i Danuty Romkowskiej.

Dzieci przedstawiły reklamy ulubionych owoców lub warzyw. W klasach zaś odbyły się degustacje sałatek owocowych i warzywnych. Ponadto wręczono nagrody laureatom szkolnego konkursu plastycznego ,,Mój ulubiony owoc/warzywo” zorganizowanego w ramach unijnego Programu dla szkół. Konkurs kierowany był do uczniów klas I-V i miał na celu uwrażliwienie dzieci na konieczność spożywania codziennie owoców i warzyw. Nagrody w konkursie ufundował pan Marek Sarnowski- właściciel FH-U "SAM", zajmującej się dystrybucją mleka, owoców i warzyw w szkole.
Zwycięzcom konkursu gratulujemy, zaś uczniom dziękujemy za udział w imprezie promującej zdrowie.

Fotorelacja w Galerii