logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

586615
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
508
794
3057
17826
586615

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

zobacz nasze wiadomości22

DSC06678W maju uczniowie klas I-III obchodzili Światowy Dzień Zdrowia i Światowy Dzień Ziemi. Dzieci mogły obejrzeć przedstawienie ,,W królestwie króla Bula” w wykonaniu uczniów klasy IIc i III b pod opieką Teresy Konarzewskiej i Danuty Romkowskiej.

Dzieci przedstawiły reklamy ulubionych owoców lub warzyw. W klasach zaś odbyły się degustacje sałatek owocowych i warzywnych. Ponadto wręczono nagrody laureatom szkolnego konkursu plastycznego ,,Mój ulubiony owoc/warzywo” zorganizowanego w ramach unijnego Programu dla szkół. Konkurs kierowany był do uczniów klas I-V i miał na celu uwrażliwienie dzieci na konieczność spożywania codziennie owoców i warzyw. Nagrody w konkursie ufundował pan Marek Sarnowski- właściciel FH-U "SAM", zajmującej się dystrybucją mleka, owoców i warzyw w szkole.
Zwycięzcom konkursu gratulujemy, zaś uczniom dziękujemy za udział w imprezie promującej zdrowie.

 

 

 

 

Fotorelacja w Galerii