Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

mini maraton17 maja odbył się w naszej szkole już VI MINI-MARATON SPORTOWY. Uczestnikami zabawy były dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 8 w Ciechanowie oraz uczniowie klasy IA i IC Szkoły Podstawowej nr 7 w Ciechanowie. Celem mini maratonu był udział w zabawie każdego dziecka, współpraca między placówkami, ale przede wszystkim stworzenie warunków do aktywnego wypoczynku.

Grupa motylków, tygrysków, krasnali, misiów oraz pierwszoklasistów współpracowała w zespole, wykazywała się kreatywnością i pomysłowością w wykonywaniu określonych zadań ruchowych. W organizacji tak dużej imprezy (wzięło bowiem w niej udział 136 uczestników) pomagały dziewczęta z klasy VII AB pod kierunkiem p. Barbary Chełmińskiej, którym należą się szczególne podziękowania. Na zakończenie sportowych zmagań kapitanowie poszczególnych grup otrzymali pamiątkowe dyplomy, a wszyscy uczestnicy kolorowe baloniki.

Fotorelacja w Galerii