logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

733064
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
134
775
10019
11775
733064

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

 

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

mini maraton17 maja odbył się w naszej szkole już VI MINI-MARATON SPORTOWY. Uczestnikami zabawy były dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 8 w Ciechanowie oraz uczniowie klasy IA i IC Szkoły Podstawowej nr 7 w Ciechanowie. Celem mini maratonu był udział w zabawie każdego dziecka, współpraca między placówkami, ale przede wszystkim stworzenie warunków do aktywnego wypoczynku.

Grupa motylków, tygrysków, krasnali, misiów oraz pierwszoklasistów współpracowała w zespole, wykazywała się kreatywnością i pomysłowością w wykonywaniu określonych zadań ruchowych. W organizacji tak dużej imprezy (wzięło bowiem w niej udział 136 uczestników) pomagały dziewczęta z klasy VII AB pod kierunkiem p. Barbary Chełmińskiej, którym należą się szczególne podziękowania. Na zakończenie sportowych zmagań kapitanowie poszczególnych grup otrzymali pamiątkowe dyplomy, a wszyscy uczestnicy kolorowe baloniki.

 

Fotorelacja w Galerii