Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

IMG 20190520 084619W ramach współpracy pomiędzy Miejskim Przedszkolem nr 8 a naszą szkołą, gimnazjaliści z klasy 3a (Katarzyna Burszewska, Joanna Sadowska, Natalia Zabielska , Zuzanna Dejnakowska , Wiktor Rudnicki, Piotr Sargalski) pod opieką p. Natalii Grabowicz zorganizowali warsztaty dla dwóch grup sześciolatków. Przeprowadzone one były w celu realizacji projektu pt. "Woda źródłem życia". Przedszkolaki mogły samodzielnie przeprowadzić aż 6 eksperymentów. Badały m.in. co rozpuszcza się w wodzie, jakie przedmioty toną a jakie pływają oraz jak działa płyn do mycia naczyń.

Fotorelacja w Galerii