logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

662311
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1314
1886
4983
23584
662311

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

  

DEN

 

 Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

Dyrekcja Szkoły

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

IMG 20190520 084619W ramach współpracy pomiędzy Miejskim Przedszkolem nr 8 a naszą szkołą, gimnazjaliści z klasy 3a (Katarzyna Burszewska, Joanna Sadowska, Natalia Zabielska , Zuzanna Dejnakowska , Wiktor Rudnicki, Piotr Sargalski) pod opieką p. Natalii Grabowicz zorganizowali warsztaty dla dwóch grup sześciolatków. Przeprowadzone one były w celu realizacji projektu pt. "Woda źródłem życia". Przedszkolaki mogły samodzielnie przeprowadzić aż 6 eksperymentów. Badały m.in. co rozpuszcza się w wodzie, jakie przedmioty toną a jakie pływają oraz jak działa płyn do mycia naczyń.

Fotorelacja w Galerii