Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

DEN

Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

IMG 20190512 091624Karolina Nowak uczennica gimnazjum z klasy 3 b  dostała się do finału   III Ogólnopolskiego  Konkursu Pieśni Legionowej. Konkurs ten odbył się 12.05. 2019 r. w Wołominie. Spośród 240 uczestników powyżej 16 roku życia  do finału przeszło 21,  w tym nasza uczennica   jako  najmłodsza uczestniczka tego konkursu. Wykonała  wzruszający utwór,, Już mi raz zabrali Wilno''  Mimo że, nie udało się  jej zdobyć miejsca, to udział w tak prestiżowym konkursie, w którym  konkurowała z artystami zawodowo śpiewającymi  jest wielkim wyróżnieniem.
Gratulujemy Karolinie i p. Hani Długołęckiej za przygotowanie jej do tego konkursu.