1979

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

IMG 20190511 21385111 maja w Legionowie, podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Harcerskiej  ,,Wiosenne czarowanie','  nasz chór pod kierunkiem p.Hanny Długołęckiej wystąpił w specjalnym jubileuszowym  koncercie z Tadeuszem Woźniakiem, w ponadczasowym utworze,, Zegarmistrz światła''. Otrzymaliśmy specjalne zaproszenie od organizatora tego festiwalu i wystąpiliśmy z dwoma innymi chórami z Lublina i Łomaz wykonując  ten utwór w opracowaniu trzygłosowym.
To niezwykłe i prestiżowe wydarzenie dla naszego chóru i szkoły. Tym bardziej cieszy nas fakt, że zaproponowano nam dalszą współpracę przy nagrywaniu płyty.
     Jak zawsze towarzyszyły nam nasze absolwentki Natalia Godlewska i Julia Zajkowska. Dziękujemy  wszystkim Artystom za godne reprezentowanie naszej szkoły i p. Natalii Grabowicz za duchowe wsparcie i opiekę.

Fotorelacja w Galerii