Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

aktywna szkolaJuż 20-22.05.2019 w naszej szkole odbędzie się I Runda Turnieju Aktywnych Szkół MultiSport! Podczas Rundy I nasi uczniowie wezmą udział w innowacyjnej, interaktywnej formule testów sprawnościowych EuroFit +, wykorzystującej techniki multimedialne. Wykonując proste ćwiczenia (np. zwis na drążku, skok w dal z miejsca czy próbę równowagi), dzieci w warstwie fabularnej zmierzą się z potworami z Galaktyki Bezruchu. Co ważne, dzieci rywalizują tylko jako grupa – na poziomie klasy i szkoły, więc nie konkurują między sobą. Jedynym indywidualnym wyzwaniem jest poprawienie swojego wyniku w Rundzie II.

ROZGRYWKI MOŻECIE ŚLEDZIĆ TU: ŚLEDZENIE ROZGRYWEK

TRZYMAJCIE KCIUKI !!!

INFORMACJA DLA RODZICÓW I UCZNIÓW:

HARMONOGRAM UDZIAŁU UCZNIÓW W PROGRAMIE AKTYWNE SZKOŁY MULTISPORT W DNIACH 20-22.05.2019