logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

586651
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
544
794
3093
17862
586651

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

zobacz nasze wiadomości22

aktywna szkolaJuż 20-22.05.2019 w naszej szkole odbędzie się I Runda Turnieju Aktywnych Szkół MultiSport! Podczas Rundy I nasi uczniowie wezmą udział w innowacyjnej, interaktywnej formule testów sprawnościowych EuroFit +, wykorzystującej techniki multimedialne. Wykonując proste ćwiczenia (np. zwis na drążku, skok w dal z miejsca czy próbę równowagi), dzieci w warstwie fabularnej zmierzą się z potworami z Galaktyki Bezruchu. Co ważne, dzieci rywalizują tylko jako grupa – na poziomie klasy i szkoły, więc nie konkurują między sobą. Jedynym indywidualnym wyzwaniem jest poprawienie swojego wyniku w Rundzie II.

ROZGRYWKI MOŻECIE ŚLEDZIĆ TU: ŚLEDZENIE ROZGRYWEK

TRZYMAJCIE KCIUKI !!!

 

INFORMACJA DLA RODZICÓW I UCZNIÓW:

 

HARMONOGRAM UDZIAŁU UCZNIÓW W PROGRAMIE AKTYWNE SZKOŁY MULTISPORT W DNIACH 20-22.05.2019