logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

819034
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
748
1004
10614
22472
819034

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

IMG 20190405 105358

5 kwietnia 2019 r. w naszej szkole odbyły się Powiatowe Eliminacje XLII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Do rywalizacji przystąpili finaliści eliminacji szkolnych i gminnych z 13 szkół powiatu ciechanowskiego.

    Zgodnie z regulaminem  uczestnicy turnieju musieli wykazać się znajomością przepisów i zasad obowiązujących uczestników ruchu drogowego, umiejętnością precyzyjnej jazdy po rowerowym torze przeszkód oraz wiedzą  dotyczącą zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

    Pani Dyrektor Aldona Krzywicka serdecznie powitała uczestników turnieju wraz z opiekunami oraz przybyłych licznie gości.  Zmagania uczniów oceniane były przez zespół sędziowski, w skład którego wchodzili policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie, przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Ciechanowie, Delegatury Kuratorium Oświaty oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwała Katarzyna Chuchulska – Malinowska naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Ciechanowie.

   Uczestników turnieju bacznie obserwowali zaproszeni goście: Starosta Ciechanowski Joanna Potocka – Rak, wicestarosta Stanisław Kęsik, sekretarz Miasta Ciechanów Adrianna Saganek, dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Ciechanowie Jacek Zawiśliński, dyrektor WORD Ciechanów Cezary Chodkowski wraz z zastępcą Krzysztofem Kuklakiem oraz kierownikiem Szkolenia i BRD Anną Smolińską, wójt Gminy Opinogóra Górna Piotr Czyżyk, Wojskowy Komendant Uzupełnień w Ciechanowie ppłk. Krzysztof Futyma, dyrektor Centrum Usług Wspólnych Adam Krzemiński, kierownik Inspektoratu Transportu w Ciechanowie Grzegorz Goszczyński, zastępca Komendanta Powiatowej Straży Pożarnej st. kpt. Radosław Osiecki.

   Wszystkie konkurencje odbywały się w dwóch przedziałach wiekowych: od 10 do 12 lat – grupa pierwsza i powyżej 12 lat – grupa druga. Wśród uczniów młodszych najlepsze wyniki uzyskali zawodnicy ze Szkoły Podstawowej w Gąsocinie i Szkoły Podstawowej nr 3 w Ciechanowie. Uczniowie reprezentujący naszą placówkę zajęli  w tej kategorii wiekowej czwartą pozycję. Najwyższe wyniki w starszej grupie uzyskali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Kraszewie i Szkoły Podstawowej nr 3 w Ciechanowie. Nasi reprezentanci uplasowali się na 6 pozycji.

   Uczestnicy turnieju otrzymali atrakcyjne nagrody.

Zwycięskim drużynom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Fotorelacja w Galerii