20724

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

IMG 20190405 105358

5 kwietnia 2019 r. w naszej szkole odbyły się Powiatowe Eliminacje XLII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Do rywalizacji przystąpili finaliści eliminacji szkolnych i gminnych z 13 szkół powiatu ciechanowskiego.

Zgodnie z regulaminem  uczestnicy turnieju musieli wykazać się znajomością przepisów i zasad obowiązujących uczestników ruchu drogowego, umiejętnością precyzyjnej jazdy po rowerowym torze przeszkód oraz wiedzą  dotyczącą zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Pani Dyrektor Aldona Krzywicka serdecznie powitała uczestników turnieju wraz z opiekunami oraz przybyłych licznie gości.  Zmagania uczniów oceniane były przez zespół sędziowski, w skład którego wchodzili policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie, przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Ciechanowie, Delegatury Kuratorium Oświaty oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwała Katarzyna Chuchulska – Malinowska naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Ciechanowie.

Uczestników turnieju bacznie obserwowali zaproszeni goście: Starosta Ciechanowski Joanna Potocka – Rak, wicestarosta Stanisław Kęsik, sekretarz Miasta Ciechanów Adrianna Saganek, dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Ciechanowie Jacek Zawiśliński, dyrektor WORD Ciechanów Cezary Chodkowski wraz z zastępcą Krzysztofem Kuklakiem oraz kierownikiem Szkolenia i BRD Anną Smolińską, wójt Gminy Opinogóra Górna Piotr Czyżyk, Wojskowy Komendant Uzupełnień w Ciechanowie ppłk. Krzysztof Futyma, dyrektor Centrum Usług Wspólnych Adam Krzemiński, kierownik Inspektoratu Transportu w Ciechanowie Grzegorz Goszczyński, zastępca Komendanta Powiatowej Straży Pożarnej st. kpt. Radosław Osiecki.

Wszystkie konkurencje odbywały się w dwóch przedziałach wiekowych: od 10 do 12 lat – grupa pierwsza i powyżej 12 lat – grupa druga. Wśród uczniów młodszych najlepsze wyniki uzyskali zawodnicy ze Szkoły Podstawowej w Gąsocinie i Szkoły Podstawowej nr 3 w Ciechanowie. Uczniowie reprezentujący naszą placówkę zajęli  w tej kategorii wiekowej czwartą pozycję. Najwyższe wyniki w starszej grupie uzyskali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Kraszewie i Szkoły Podstawowej nr 3 w Ciechanowie. Nasi reprezentanci uplasowali się na 6 pozycji.

Uczestnicy turnieju otrzymali atrakcyjne nagrody.

Zwycięskim drużynom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Fotorelacja w Galerii