logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

966018
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
2441
1323
14491
45723
966018

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Szanowni Państwo Rodzice,
informuję, że oddziały przedszkolne i świetlica szkolna zaczną funkcjonować w Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie  prawdopodobnie  ok. 18 maja 2020r. decyzją Prezydenta Miasta Ciechanów.
Pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Szczegółowe informację będą zamieszczane na bieżąco.


Aldona Krzywicka, dyrektor  Sp7

 

 

Listy dzieci przyjętych do klas I i oddziału "0"

na rok szkolny 2020/2021

Listy dzieci przyjętych do klas I:

Strona 1 - https://drive.google.com/open?id=1TCYe_qxoJON5x6M1A5dLTQlOhinTtfCN

Strona 2 - https://drive.google.com/open?id=1_xXNjq37DFxf96tzGycYjWa2seuaIlTe

Strona 3 - https://drive.google.com/open?id=19CdzX_Oq5eeBqOvWq9pjK-JflYD8Y5pp

Strona 4 - https://drive.google.com/open?id=1zTtX5nYqqMwOtQgATCCATJbh3RG0oV_k

 

Lista dzieci przyjętych do oddziału "0":

Strona 1 - https://drive.google.com/open?id=1hi8a7RE-_73eRemvwGIrTxv7eQGvlbzk

Strona 2 - https://drive.google.com/open?id=1R6OKTOvDTjWTSgKIZTpf9zqJBvaFWvVK

 

Lista rezerwowa dzieci do oddziału "0":

https://drive.google.com/open?id=1XmiM8K6HWrWV40lEEAItJreD8dY6DLSG

 

 

Szanowni Państwo,

prosimy o zapoznanie się z pismem Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty, dotyczącym rekrutacji do szkół ponadpodstawowych 2020/2021 (KPZ.571.1.2.2020)
 
Stosowne pliki w załączniku.

Pismo przewodnie do gmin i szkół podstawowych.

Wykaz szkół ponadpodstawowych.

Kuratorium Oświaty w  Warszawie
Al. Jerozolimskie 32
00-024 Warszawa

 

 

Drodzy Nauczyciele, Uczniowie  i Rodzice

W tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji informujemy, że uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie mimo zawieszenia zajęć dydaktycznych w szkole, są nadal objęci pomocą psychologiczno- pedagogiczną w ramach obowiązujących dostosowań wymagań edukacyjnych do indywidualnych potrzeb i możliwości ucznia. Pedagog, psycholog, nauczyciele wspomagający i terapeuci pozostają do dyspozycji uczniów i ich rodziców.

Zwracamy się z prośbą do naszych uczniów o zrozumienie, odpowiedzialne zachowania i wypełnianie obowiązków szkolnych w warunkach domowych. Życzymy ciekawych wirtualnych spotkań z nauczycielami i dobrej pracy samokształceniowej. Pamiętajcie o sobie wzajemnie. Być może są wśród Was tacy, którzy nie mają stałego dostępu do wysyłanych ze szkoły wiadomości, prosimy informujcie się nawzajem.

Państwa Rodziców, prosimy o współpracę ze szkołą drogą mailową, dziennik elektroniczny LIbrus oraz motywowanie dzieci do nauki i wykorzystanie tego danego nam czasu na bycie razem ze swoimi bliskimi. Poświęćcie ten czas na zaległe rozmowy, wzajemne wsparcie i wspólne rozwijanie pasji. Należy  pamiętać o rygorystycznym przestrzeganiu procedur związanych z sytuacją epidemiologiczną. Od Państwa odpowiedzialnej postawy i konsekwentnego egzekwowania od młodzieży zasady: ZOSTAŃ W DOMU zależy skuteczność podejmowanych działań i bezpieczeństwo zdrowotne nas wszystkich. Należy śledzić na bieżąco komunikaty Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej oraz informacje przesyłane przez Szkołę.

To jest pewnego rodzaju egzamin dla wszystkich nas. Zdajmy go z wynikiem pozytywnym.

                                                                                                                                                      Z wyrazami szacunku
                                                                                                                                           Aldona
Krzywicka, dyrektor szkoły

 

 

Szanowni Państwo,

uprzejmie prosimy o zapoznanie się z pismem Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty o sygnaturze WKS.550.42.2020.AL .

Stosowny plik w załączeniu.

 

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Al. Jerozolimskie 32

00-024 Warszawa

Pismo Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

Szanowni Państwo,

w związku z nowymi obostrzeniami  w kwestii bezpieczeństwa publicznego, Mazowiecka Policja przygotowała kolejny apel do rodziców i uczniów. Bardzo proszę o jego upowszechnienie przyjętymi kanałami komunikacji z rodzicami i uczniami (m.in. dziennik elektroniczny, strona internetowa). W załączeniu treść apelu  w wersji edytowalnej - dokumentu i prezentacji.

 
Kuratorium Oświaty w Warszawie
Al. Jerozolimskie 32
00-024 Warszawa

NOWE OBOSTRZENIA I ZASADY

MAZOWIECKA  POLICJA  APELUJE!

 

Szanowni Państwo.

Oto link z adresem do poradnika MEN na temat kształcenia na odległość:

https://liblink.pl/01gYMpCeEw

 

 

 

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

MR 1   Ekozespół Szkolnego Koła LOP uczestniczy w V edycji konkursu ekologicznego "MISTRZ RECYKLINGU MAKS PORZĄDKUJE ODPADY". Organizatorem Konkursu jest Fundacja CHLOROFIL z siedzibą w Warszawie. Konkurs ma zasięg ogólnopolski i ma na celu kształtowanie prawidłowych postaw proekologicznych zmierzających do selektywnej zbiórki, odzysku i recyklingu odpadów ze szczególnym uwzględnieniem odpadów opakowaniowych i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

   Na początku, pani Małgorzata Nowakowska - szkolny promotor, opiekun szkolnego koła LOP, przeprowadziła lekcję, podczas której przekazała uczniom niezbędną wiedzę i zapoznała uczestników z grami edukacyjnymi "Mistrz Recyklingu Maks porządkuje odpady", "Lider Elektrorecyklingu" i "Kultura segregacji". Gry znajdują się na stronie internetowej www.chlorofil.com.pl. Uczniowie dowiedzieli się, dlaczego ważna jest selektywna zbiórka odpadów, i dlaczego świat wciąż szuka nowych rozwiązań dla recykligu oraz dlaczego coraz więcej przedmiotów projektuje się w tzw. cyklu zamkniętym. Następnie wypełnili wspólnie formularz pytań zamkniętych. Nauczycielka poinformowała uczniów o pytaniach otwartych i ustalono termin ich wykonania. Odpowiedzi na nie były opracowane samodzielnie - w różnych formach - indywidualnie lub zespołowo. Julia Pajewska, Agata Piętka i Filip Wudarski z klasy V ai oraz Karolina Filipowicz z klasy V b, wybrali pięć przedmiotów nadających się do recyklingu - puszkę, butelki - plastikową i szklaną, karton, ogryzek i wytłumaczyli, jak będzie przebiegał ich recykling, i co powstanie w jego wyniku. Agata dodatkowo przygotowała prezentację pptx. pt. "Odpady". Julia, Agata i Filip nakręcili film mp4 na temat zasady 3R (Reduce, Reuse, Recycle), spolszczonej zasady 3U (Unikaj kupowania zbędnych rzeczy, Użyj ponownieUtylizuj - oddaj do odzysku). Filip Nastaszyc z klasy V c wykonał prezentację pptx nt. "Dlaczego walczymy z plastikiem, czyli tworzywami sztucznymi w morzach i oceanach?" Filip z kolegą z klasy - Olkiem Jakimiec zaprojektowali w technice twórczego recyklingu (Recycl-art) postać nowoczesnego robota do pomocy w domu o imieniu Recyk, który po zakończeniu użytkowania będzie nadawał się do recyklingu. Opisali też jakich materiałów i surowców użyli, i dlaczego. Ostatnie zadanie, w postaci prezentacji pptx, na temat znaczenia magnezu w organizmie człowieka i zastosowaniu magnesu we współczesnej technice, opracował Bartosz Kowalak z klasy V b. Wyniki Konkursu zostaną umieszczona na Stronie Konkursowej najpóźniej w dniu 30 czerwca 2019 r. Dziękujemy wszystkim cżłonkom zespołu i ich najbliższym za zaangażowanie, kreatywność i konstruktywną współpracę. Prezentujemy wytwory pracy członków zespołu:

- zdjęcia plakatów z przebiegiem recyklingu - biomasy (ogryzek), metalu (puszka), szkła (butelka), plastiku (butelka) i papieru (karton)

- prezentacja pptx nt. "Odpady"

- film mp4 nt. "Co to jest zasada 3R?"

- prezentacja pptx nt. "Dlaczego walczymy z plastikiem, czyli tworzywami sztucznymi w morzach i oceanach?"

- prezentacja pptx nt. "Jakie znaczenie ma magnez w organizmie człowieka, a jakie zastosowanie we współczesnej technice?"

Pozostało nam tylko cierpliwie czekać na wyniki konkursu!

Czym jest zasada 3R- film uczniów z kl. 5a

Prezentacja uczennicy kl. 5a nt. "Odpadów"

Magnez vs. magnes- prezentacja ucznia z kl. 5b

Robot Recyk

 

FOTORELACJA W GALERII