logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

620734
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
323
1492
1815
24749
620734

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

DSC06706

 

 

 

 

 

 

 

  

Dnia 1.04.2019r. rozstrzygnięty został szkolny konkurs plastyczny   pt. ,,Mój ulubiony owoc”, ,,Moje ulubione warzywo” zorganizowany w ramach unijnego programu ,,Warzywa, owoce w szkole." Organizatorem konkursu była Danuta Romkowska- szkolny koordynator programu. Konkurs kierowany był do uczniów klas I-V i  miał na celu uwrażliwienie dzieci na konieczność spożywania codziennie owoców i warzyw.

Nagrody w konkursie ufundował pan Marek Sarnowski- właściciel FH-U "SAM",  zajmującej się dystrybucją  mleka, owoców i warzyw w szkole.
Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się  pod koniec kwietnia podczas apelu z okazji Dnia Zdrowia i Dnia Ziemi dla klas I-III.

Zwycięzcom gratulujemy, zaś wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie promującym zdrowie.

Fotorelacja w Galerii