logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

536862
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
193
892
1085
16008
536862

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

INFORMACJA

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019:

                   -18.06.2019 r. (wtorek) godz. 14.00 klasy 8 (SP7) oraz klasy 3 (G4)

-19.06.2019 r. (środa)  godz. 8.30 klasy 5-7 (SP7)

                                    godz. 11.00 klasy 1-4 (SP7)

 

 

zobacz nasze wiadomości22

DSC06682Dnia 2.04.2019r. przedstawiciele klas I-III:  Stanisław Butryn, Szymon Subocz, Aleksander Przybysz, Szymon Świercz, Łukasz Bazyl, Michał Łuczak pod opieką p. Danuty Romkowskiej wzięli dziś udział w  Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o  Ruchu Drogowym pod hasłem ,, Jestem bezpieczny”, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 5 w Ciechanowie.

Chłopcy wykazali się dużymi wiadomościami i umiejętnościami z zakresu przepisów o ruchu drogowym, znajomością znaków i sygnałów, zasadami bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym i zajęli:

IV miejsce w kategorii klas pierwszych,

VI miejsce w kategorii klas drugich,

III miejsce w kategorii klas trzecich,

V miejsce w kategorii szkół.

Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza z pewnością przyda się w bezpiecznym poruszaniu się po drogach.

Fotorelacja w Galerii