Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019:

-18.06.2019 r. (wtorek) godz. 14.00 klasy 8 (SP7) oraz klasy 3 (G4)

-19.06.2019 r. (środa)  godz. 8.30 klasy 5-7 (SP7)

godz. 11.00 klasy 1-4 (SP7)

DSC06682Dnia 2.04.2019r. przedstawiciele klas I-III:  Stanisław Butryn, Szymon Subocz, Aleksander Przybysz, Szymon Świercz, Łukasz Bazyl, Michał Łuczak pod opieką p. Danuty Romkowskiej wzięli dziś udział w  Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o  Ruchu Drogowym pod hasłem ,, Jestem bezpieczny”, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 5 w Ciechanowie.

Chłopcy wykazali się dużymi wiadomościami i umiejętnościami z zakresu przepisów o ruchu drogowym, znajomością znaków i sygnałów, zasadami bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym i zajęli:

IV miejsce w kategorii klas pierwszych,

VI miejsce w kategorii klas drugich,

III miejsce w kategorii klas trzecich,

V miejsce w kategorii szkół.

Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza z pewnością przyda się w bezpiecznym poruszaniu się po drogach.

Fotorelacja w Galerii