Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

DEN

Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

DSC06682Dnia 2.04.2019r. przedstawiciele klas I-III:  Stanisław Butryn, Szymon Subocz, Aleksander Przybysz, Szymon Świercz, Łukasz Bazyl, Michał Łuczak pod opieką p. Danuty Romkowskiej wzięli dziś udział w  Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o  Ruchu Drogowym pod hasłem ,, Jestem bezpieczny”, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 5 w Ciechanowie.

Chłopcy wykazali się dużymi wiadomościami i umiejętnościami z zakresu przepisów o ruchu drogowym, znajomością znaków i sygnałów, zasadami bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym i zajęli:

IV miejsce w kategorii klas pierwszych,

VI miejsce w kategorii klas drugich,

III miejsce w kategorii klas trzecich,

V miejsce w kategorii szkół.

Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza z pewnością przyda się w bezpiecznym poruszaniu się po drogach.

Fotorelacja w Galerii