logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

662324
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1327
1886
4996
23597
662324

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

  

DEN

 

 Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

Dyrekcja Szkoły

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

IMG 20190328 102016W dniu 28 marca 2019r. odbyła się w naszej szkole „żywa lekcja przyrody”, którą przeprowadzili pani Barbara Czuber i pan Jarosław Rejmer z firmy „Modliszka” z Torunia. Państwo są właścicielami kolekcji egzotycznych zwierząt różnych gatunków. 
Państwo Barbara i Jarosław po raz kolejny odwiedzili naszą szkołę. Pomysłowi, aby gościć z wystawą w szkole przyświecała idea rozbudzenia i zaspokojenia ciekawości dzieci światem przyrody. 
Uczestnicy wystawy oglądali: kameleony, gekony, modliszki, patyczaki, straszyki, liśćce, karaczany oraz pająki i skorpiony. Uczniowie mieli również możliwość zakupienia patyczaka lub straszyka do domowej hodowli.
Uczniowie klas IV – VIII i III gimnazjum w czasie odbytych zajęć dowiedzieli się od prowadzących najważniejszych informacji na temat życia poszczególnych okazów, sposobów odżywiania, możliwości kamuflażu i przystosowań zwierząt do funkcjonowania w naturalnym środowisku oraz wielu ciekawostek z nimi związanych. Każdy zwiedzający wystawę i uczestniczący w lekcji mógł przyjrzeć się warunkom w jakich hodowane są zwierzęta i zauważyć, że powinny być one zbliżone do naturalnego środowiska. Mamy nadzieję, że wszyscy kupujący patyczaki i straszyki uczniowie będą o tym pamiętać.
Dużą atrakcją dla uczniów była możliwość zobaczenia z bliskiej odległości wszystkich zgromadzonych zwierząt, a nawet potrzymania na ręku patyczaka lub pogłaskaniu kameleona.
Podczas wystawy u uczniów pojawiały się skrajne uczucia: od obrzydzenia i niechęci do zachwytu. Mimo wszystko prowadzone lekcje wzbudziły duże zainteresowanie i dały możliwość wzbogacenia swojej wiedzy przez uczniów w sposób inny niż tradycyjna lekcja. Zdobyte wiadomości na pewno przydadzą się na lekcjach przyrody czy biologii.