logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

486007
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
138
1241
4262
16536
486007

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Szanowni Rodzice,

obawy środowiska nauczycielskiego potwierdziły się. Dwie organizacje związkowe: Związek Nauczycielstwa Polskiego oraz Forum Związków Zawodowych nie podpisały porozumienia. Ogłoszono bezterminowy ogólnopolski strajk począwszy od dnia 8 kwietnia 2019r., do którego przystąpili nauczyciele naszej szkoły. W zaistniałej sytuacji niemożliwe będzie planowe funkcjonowanie Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie. Uprzejmie proszę Państwa Rodziców o zorganizowanie opieki dla uczniów. W szkole w dniach od 8 do 9 kwietnia 2019r. będą odbywać się jedynie zajęcia opiekuńczo-wychowawcze.

W przypadku zakończenia strajku nauczycieli zostaniecie Państwo natychmiast powiadomieni przez dziennik Librus. Stosowna informacja zostanie umieszczona na stronie internetowej. Informuję jednocześnie, że jako dyrektor szkoły dołożę wszelkich starań, by egzaminy gimnazjalne w dniach 10-12 kwietnia 2019r. oraz egzaminy ósmoklasistów w dniach 15-17 kwietnia 2019r. odbyły się według przewidzianego harmonogramu i bez zakłóceń.

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami (dni do dyspozycji dyrektora) uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum w dniach 10-12 kwietnia 2019r. i 15-17 kwietnia 2019r. nie mają zajęć dydaktycznych na czas trwania egzaminów.

                                                                                Z poważaniem

                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Aldona Krzywicka

 

 

zobacz nasze wiadomości22

IMG 20190328 102016W dniu 28 marca 2019r. odbyła się w naszej szkole „żywa lekcja przyrody”, którą przeprowadzili pani Barbara Czuber i pan Jarosław Rejmer z firmy „Modliszka” z Torunia. Państwo są właścicielami kolekcji egzotycznych zwierząt różnych gatunków. 
Państwo Barbara i Jarosław po raz kolejny odwiedzili naszą szkołę. Pomysłowi, aby gościć z wystawą w szkole przyświecała idea rozbudzenia i zaspokojenia ciekawości dzieci światem przyrody. 
Uczestnicy wystawy oglądali: kameleony, gekony, modliszki, patyczaki, straszyki, liśćce, karaczany oraz pająki i skorpiony. Uczniowie mieli również możliwość zakupienia patyczaka lub straszyka do domowej hodowli.
Uczniowie klas IV – VIII i III gimnazjum w czasie odbytych zajęć dowiedzieli się od prowadzących najważniejszych informacji na temat życia poszczególnych okazów, sposobów odżywiania, możliwości kamuflażu i przystosowań zwierząt do funkcjonowania w naturalnym środowisku oraz wielu ciekawostek z nimi związanych. Każdy zwiedzający wystawę i uczestniczący w lekcji mógł przyjrzeć się warunkom w jakich hodowane są zwierzęta i zauważyć, że powinny być one zbliżone do naturalnego środowiska. Mamy nadzieję, że wszyscy kupujący patyczaki i straszyki uczniowie będą o tym pamiętać.
Dużą atrakcją dla uczniów była możliwość zobaczenia z bliskiej odległości wszystkich zgromadzonych zwierząt, a nawet potrzymania na ręku patyczaka lub pogłaskaniu kameleona.
Podczas wystawy u uczniów pojawiały się skrajne uczucia: od obrzydzenia i niechęci do zachwytu. Mimo wszystko prowadzone lekcje wzbudziły duże zainteresowanie i dały możliwość wzbogacenia swojej wiedzy przez uczniów w sposób inny niż tradycyjna lekcja. Zdobyte wiadomości na pewno przydadzą się na lekcjach przyrody czy biologii.