logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

733082
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
152
775
10037
11793
733082

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

 

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

 

Olimpiada

Julia Prusińska czwarta w województwie mazowieckim podczas etapu okręgowego XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK - wyjątkowej Olimpiady – Olimpiady innej niż wszystkie!

W dniu 15 marca 2019 r. Julia Prusińska uczennica klasy III c gimnazjum, pod opieką pani Małgorzaty Nowakowskiej, reprezentowała Oddział Rejonowy PCK w Ciechanowie w etapie okręgowym XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowego Stylu Życia PCK. III etap Olimpiady odbył się w Szkole Podstawowej Nr 379 w Warszawie. Patronat honorowy nad konkursem objęli Wojewoda Mazowiecki, Marszałek Województwa Mazowieckiego i Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy. Olimpiada to ogólnopolski konkurs dla tych, którzy wiedzą, jak zdrowo i aktywnie żyć. I taką osobą jest Julka!

Podczas testu uczennica musiała wykazać się wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, HIV/AIDS, ekologii oraz znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy i wiedzy o PCK.

Warunkiem przystąpienia do testu było przeprowadzenie akcji prozdrowotnej. Julka zrealizowała akcję pod hasłem "Pokochaj swoje Serce”, która miała na celu profilaktykę niewydolności serca, określanej epidemią XXI wieku. Dotyczy ona szczególnie osób po 60. roku życia, może jednak wystąpić w każdym wieku, również u dzieci i młodzieży. Poprzez akcję szkoła włączyła się w edukację dla Serca wspierając program Ministerstwa Zdrowia i Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego pt. "Słabe serce".      

       Po zsumowaniu punktów z testu i akcji uczennica zajęła, po dogrywce - różnicą zaledwie 1. punktu, IV miejsce w województwie mazowieckim! Julka uzyskała z testu drugi wynik punktowy w swojej kategorii wiekowej.        Gratulujemy Julii, jej Opiekunce oraz Rodzcom wysokiego wyniku. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu uczennicy. Szczególne słowa podziękowań kierujemy do: kardiologa Marii Bali-Dzilińskiej, Koordynatora Oddziału Kardiologicznego Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie, pracowników Oddziału Rejonowego PCK w Ciechanowie na czele z panią dyrektor Bożeną Podleńską, trenerek działań edukacyjnych Banku Żywności w Ciechanowie Moniki Jezierskiej i Jolanty Felby, wolontariuszek Stowarzyszenia Pies i Spółka - Ilony Kowalskiej i Sylwii Susek Suwisz, opiekunek SK PCK i Wolontariatu - Kamili Radeckiej i Marioli Szcząchor, nauczycieli szkoły - Hanny Długołęckiej, Marty Górskiej, Barbary Chełmińskiej, Marioli Karolewskiej, Sylwii Borcz, Aldony Chrząszcz, szkolnej pielęgniarki Beaty Trojanowskiej, pani Barbary Paprockiej oraz kolegów i koleżanek z klasy, szczególnie przyjaciółki Oli Mikołajczyk, członków szkolnych kół biologicznego i LOP - Julii Lenart, Natalii Mirzejewskiej, Zuzi Szafrańskiej, Julii Ignatowskiej, Zosi Bednarskiej, Zuzi Dejnakowskiej, a także Ali Bastkowskiej i Amelki Tańskiej. Dziękujemy Rodzicom Julki za wszelką pomoc i wyrozumiałość podczas miesięcy przygotowań do Olimpiady oraz Emilce - siostrze Julii za opracowanie plakatu promującego akcję. Dziękujemy dyrekcji szkoły, z panią Aldoną Krzywicką, dyrektorem szkoły na czele, za wspieranie zadań realizowanych w ramach akcji.

     Mamy nadzieję, że współpraca, tak wielu osób w ramach Olimpiady zaprocentuje prozdrowotnymi postawami, które uchronią nas przed niewydolnością serca! A dyplomy za zajęcie czołowych miejsc, wyróżnienia oraz drobne nagrody w "Wielkim Teści o Sercu", w konkurencjach sportowych podczas wydarzenia "Ruch dla Serca" i konkursie plastycznym "Pokochaj swoje Serce" będą stanowiły cenną pamiątkę z udziału w akcji.

Fotorelacja w Galerii