logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1124736
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1500
2030
11184
15089
1124736

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Szanowni Państwo Rodzice,
informuję, że oddziały przedszkolne i świetlica szkolna zaczną funkcjonować w Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie  prawdopodobnie  ok. 18 maja 2020r. decyzją Prezydenta Miasta Ciechanów.
Pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Szczegółowe informację będą zamieszczane na bieżąco.


Aldona Krzywicka, dyrektor  Sp7

 

UWAGA ÓSMOKLASIŚCI!!!

Logowanie do szkół ponadpodstawowych

Drodzy uczniowie, 

nadszedł czas wyboru szkoły średniej. 
Link do strony logowania:
https://ciechanow.edu.com.pl/kandydat

 

Listy dzieci przyjętych do klas I i oddziału "0"

na rok szkolny 2020/2021

Listy dzieci przyjętych do klas I:

Strona 1 - https://drive.google.com/open?id=1TCYe_qxoJON5x6M1A5dLTQlOhinTtfCN

Strona 2 - https://drive.google.com/open?id=1_xXNjq37DFxf96tzGycYjWa2seuaIlTe

Strona 3 - https://drive.google.com/open?id=19CdzX_Oq5eeBqOvWq9pjK-JflYD8Y5pp

Strona 4 - https://drive.google.com/open?id=1zTtX5nYqqMwOtQgATCCATJbh3RG0oV_k

 

Lista dzieci przyjętych do oddziału "0":

Strona 1 - https://drive.google.com/open?id=1hi8a7RE-_73eRemvwGIrTxv7eQGvlbzk

Strona 2 - https://drive.google.com/open?id=1R6OKTOvDTjWTSgKIZTpf9zqJBvaFWvVK

 

Lista rezerwowa dzieci do oddziału "0":

https://drive.google.com/open?id=1XmiM8K6HWrWV40lEEAItJreD8dY6DLSG

 

Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

na rok szkolny 2020/2021

Terminy_postepowania_rekrutacyjnego_2020/2021.docx 

Harmonogram_rekrutacji_do_szkol_ponadpodstawowych_-_komunikat_MEN.DOCX

 

Szanowni Państwo,

prosimy o zapoznanie się z pismem Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty, dotyczącym rekrutacji do szkół ponadpodstawowych 2020/2021 (KPZ.571.1.2.2020)
 
Stosowne pliki w załączniku.

Pismo przewodnie do gmin i szkół podstawowych.

Wykaz szkół ponadpodstawowych.

Kuratorium Oświaty w  Warszawie
Al. Jerozolimskie 32
00-024 Warszawa

 

 

Drodzy Nauczyciele, Uczniowie  i Rodzice

W tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji informujemy, że uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie mimo zawieszenia zajęć dydaktycznych w szkole, są nadal objęci pomocą psychologiczno- pedagogiczną w ramach obowiązujących dostosowań wymagań edukacyjnych do indywidualnych potrzeb i możliwości ucznia. Pedagog, psycholog, nauczyciele wspomagający i terapeuci pozostają do dyspozycji uczniów i ich rodziców.

Zwracamy się z prośbą do naszych uczniów o zrozumienie, odpowiedzialne zachowania i wypełnianie obowiązków szkolnych w warunkach domowych. Życzymy ciekawych wirtualnych spotkań z nauczycielami i dobrej pracy samokształceniowej. Pamiętajcie o sobie wzajemnie. Być może są wśród Was tacy, którzy nie mają stałego dostępu do wysyłanych ze szkoły wiadomości, prosimy informujcie się nawzajem.

Państwa Rodziców, prosimy o współpracę ze szkołą drogą mailową, dziennik elektroniczny LIbrus oraz motywowanie dzieci do nauki i wykorzystanie tego danego nam czasu na bycie razem ze swoimi bliskimi. Poświęćcie ten czas na zaległe rozmowy, wzajemne wsparcie i wspólne rozwijanie pasji. Należy  pamiętać o rygorystycznym przestrzeganiu procedur związanych z sytuacją epidemiologiczną. Od Państwa odpowiedzialnej postawy i konsekwentnego egzekwowania od młodzieży zasady: ZOSTAŃ W DOMU zależy skuteczność podejmowanych działań i bezpieczeństwo zdrowotne nas wszystkich. Należy śledzić na bieżąco komunikaty Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej oraz informacje przesyłane przez Szkołę.

To jest pewnego rodzaju egzamin dla wszystkich nas. Zdajmy go z wynikiem pozytywnym.

                                                                                                                                                      Z wyrazami szacunku
                                                                                                                                           Aldona
Krzywicka, dyrektor szkoły

 

 

Szanowni Państwo,

uprzejmie prosimy o zapoznanie się z pismem Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty o sygnaturze WKS.550.42.2020.AL .

Stosowny plik w załączeniu.

 

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Al. Jerozolimskie 32

00-024 Warszawa

Pismo Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

Szanowni Państwo,

w związku z nowymi obostrzeniami  w kwestii bezpieczeństwa publicznego, Mazowiecka Policja przygotowała kolejny apel do rodziców i uczniów. Bardzo proszę o jego upowszechnienie przyjętymi kanałami komunikacji z rodzicami i uczniami (m.in. dziennik elektroniczny, strona internetowa). W załączeniu treść apelu  w wersji edytowalnej - dokumentu i prezentacji.

 
Kuratorium Oświaty w Warszawie
Al. Jerozolimskie 32
00-024 Warszawa

NOWE OBOSTRZENIA I ZASADY

MAZOWIECKA  POLICJA  APELUJE!

 

Szanowni Państwo.

Oto link z adresem do poradnika MEN na temat kształcenia na odległość:

https://liblink.pl/01gYMpCeEw

 

 

 

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

 

Olimpiada

Julia Prusińska czwarta w województwie mazowieckim podczas etapu okręgowego XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK - wyjątkowej Olimpiady – Olimpiady innej niż wszystkie!

W dniu 15 marca 2019 r. Julia Prusińska uczennica klasy III c gimnazjum, pod opieką pani Małgorzaty Nowakowskiej, reprezentowała Oddział Rejonowy PCK w Ciechanowie w etapie okręgowym XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowego Stylu Życia PCK. III etap Olimpiady odbył się w Szkole Podstawowej Nr 379 w Warszawie. Patronat honorowy nad konkursem objęli Wojewoda Mazowiecki, Marszałek Województwa Mazowieckiego i Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy. Olimpiada to ogólnopolski konkurs dla tych, którzy wiedzą, jak zdrowo i aktywnie żyć. I taką osobą jest Julka!

Podczas testu uczennica musiała wykazać się wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, HIV/AIDS, ekologii oraz znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy i wiedzy o PCK.

Warunkiem przystąpienia do testu było przeprowadzenie akcji prozdrowotnej. Julka zrealizowała akcję pod hasłem "Pokochaj swoje Serce”, która miała na celu profilaktykę niewydolności serca, określanej epidemią XXI wieku. Dotyczy ona szczególnie osób po 60. roku życia, może jednak wystąpić w każdym wieku, również u dzieci i młodzieży. Poprzez akcję szkoła włączyła się w edukację dla Serca wspierając program Ministerstwa Zdrowia i Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego pt. "Słabe serce".      

       Po zsumowaniu punktów z testu i akcji uczennica zajęła, po dogrywce - różnicą zaledwie 1. punktu, IV miejsce w województwie mazowieckim! Julka uzyskała z testu drugi wynik punktowy w swojej kategorii wiekowej.        Gratulujemy Julii, jej Opiekunce oraz Rodzcom wysokiego wyniku. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu uczennicy. Szczególne słowa podziękowań kierujemy do: kardiologa Marii Bali-Dzilińskiej, Koordynatora Oddziału Kardiologicznego Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie, pracowników Oddziału Rejonowego PCK w Ciechanowie na czele z panią dyrektor Bożeną Podleńską, trenerek działań edukacyjnych Banku Żywności w Ciechanowie Moniki Jezierskiej i Jolanty Felby, wolontariuszek Stowarzyszenia Pies i Spółka - Ilony Kowalskiej i Sylwii Susek Suwisz, opiekunek SK PCK i Wolontariatu - Kamili Radeckiej i Marioli Szcząchor, nauczycieli szkoły - Hanny Długołęckiej, Marty Górskiej, Barbary Chełmińskiej, Marioli Karolewskiej, Sylwii Borcz, Aldony Chrząszcz, szkolnej pielęgniarki Beaty Trojanowskiej, pani Barbary Paprockiej oraz kolegów i koleżanek z klasy, szczególnie przyjaciółki Oli Mikołajczyk, członków szkolnych kół biologicznego i LOP - Julii Lenart, Natalii Mirzejewskiej, Zuzi Szafrańskiej, Julii Ignatowskiej, Zosi Bednarskiej, Zuzi Dejnakowskiej, a także Ali Bastkowskiej i Amelki Tańskiej. Dziękujemy Rodzicom Julki za wszelką pomoc i wyrozumiałość podczas miesięcy przygotowań do Olimpiady oraz Emilce - siostrze Julii za opracowanie plakatu promującego akcję. Dziękujemy dyrekcji szkoły, z panią Aldoną Krzywicką, dyrektorem szkoły na czele, za wspieranie zadań realizowanych w ramach akcji.

     Mamy nadzieję, że współpraca, tak wielu osób w ramach Olimpiady zaprocentuje prozdrowotnymi postawami, które uchronią nas przed niewydolnością serca! A dyplomy za zajęcie czołowych miejsc, wyróżnienia oraz drobne nagrody w "Wielkim Teści o Sercu", w konkurencjach sportowych podczas wydarzenia "Ruch dla Serca" i konkursie plastycznym "Pokochaj swoje Serce" będą stanowiły cenną pamiątkę z udziału w akcji.

Fotorelacja w Galerii