logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

537824
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1155
892
2047
16970
537824

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

INFORMACJA

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019:

                   -18.06.2019 r. (wtorek) godz. 14.00 klasy 8 (SP7) oraz klasy 3 (G4)

-19.06.2019 r. (środa)  godz. 8.30 klasy 5-7 (SP7)

                                    godz. 11.00 klasy 1-4 (SP7)

 

 

zobacz nasze wiadomości22

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego Prezydent Miasta Ciechanów Pan Krzysztof Kosiński nagrodził trzy uzdolnione uczennice Szkoły Podstawowej nr 7, którym osobiście wręczył nagrody i pogratulował sukcesów. Były to:Maria Smoleńska, Katarzyna Burszewska i Gabriela Nastaszyc. Gratulujemy uczennicom i zauważamy, że osiągnięcia uczniów są dowodem na to, że nauczyciele pokazywali właściwe drogowskazy, a uczniowie potrafili je umiejętnie wykorzystać.

 

 Przeczytajcie artykuł w "Tygodniku Ciechanowskim" na temat Nagród Prezydenta Miasta