Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego Prezydent Miasta Ciechanów Pan Krzysztof Kosiński nagrodził trzy uzdolnione uczennice Szkoły Podstawowej nr 7, którym osobiście wręczył nagrody i pogratulował sukcesów. Były to:Maria Smoleńska, Katarzyna Burszewska i Gabriela Nastaszyc. Gratulujemy uczennicom i zauważamy, że osiągnięcia uczniów są dowodem na to, że nauczyciele pokazywali właściwe drogowskazy, a uczniowie potrafili je umiejętnie wykorzystać.

Przeczytajcie artykuł w "Tygodniku Ciechanowskim" na temat Nagród Prezydenta Miasta