logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

818932
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
646
1004
10512
22370
818932

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

Od 1 września 2017 do 30 czerwca 2018 roku Wiktor Rudziński, uczeń obecnej klasy 3a gimnazjum, brał udział w projekcie edukacyjnym „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka w roku szkolnym 2017/2018” pod opieką nauczyciela języka angielskiego pana Patryka Wądołowskiego.

Warunkiem zakwalifikowania się do programu były bardzo wysokie wyniki w nauce ucznia. W ramach programu przyznano uczniowi stypendium. Celem głównym projektu był rozwój kompetencji z języka angielskiego oraz ich zastosowanie w życiu codziennym. Uczeń Wiktor Rudziński w ciągu zeszłego roku szkolnego przygotował wspaniałą prezentację multimedialną o naszym mieście w języku angielskim, udokumentowaną zdjęciami wraz z opisem ciekawych miejsc w Ciechanowie. Zwieńczeniem projektu była prezentacja w języku angielskim na forum szkoły podczas wizyty w naszej szkole gości z programu Erasmus +. Ponadto w jednej z klas językowych powstała również ciekawa gazetka promująca Ciechanów. Dzięki udziałowi w projekcie Wiktor miał okazję poszerzyć wiedzę o Ciechanowie na podstawie literatury fachowej oraz wykazać bogate umiejętności posługiwania się znajomością języka angielskiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!