20671

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

Od 1 września 2017 do 30 czerwca 2018 roku Wiktor Rudziński, uczeń obecnej klasy 3a gimnazjum, brał udział w projekcie edukacyjnym „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka w roku szkolnym 2017/2018” pod opieką nauczyciela języka angielskiego pana Patryka Wądołowskiego.

Warunkiem zakwalifikowania się do programu były bardzo wysokie wyniki w nauce ucznia. W ramach programu przyznano uczniowi stypendium. Celem głównym projektu był rozwój kompetencji z języka angielskiego oraz ich zastosowanie w życiu codziennym. Uczeń Wiktor Rudziński w ciągu zeszłego roku szkolnego przygotował wspaniałą prezentację multimedialną o naszym mieście w języku angielskim, udokumentowaną zdjęciami wraz z opisem ciekawych miejsc w Ciechanowie. Zwieńczeniem projektu była prezentacja w języku angielskim na forum szkoły podczas wizyty w naszej szkole gości z programu Erasmus +. Ponadto w jednej z klas językowych powstała również ciekawa gazetka promująca Ciechanów. Dzięki udziałowi w projekcie Wiktor miał okazję poszerzyć wiedzę o Ciechanowie na podstawie literatury fachowej oraz wykazać bogate umiejętności posługiwania się znajomością języka angielskiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!